sevgilim, balım, meleğim, canım, cicim sözlerini sırf cinsel amacını yerine getirmek için söylediği aşikar olan erkek olup, o sözleri yalandan ve atmasyondan kullandığını yatakta sevgilisinin ağzına malul bölgesini vermek istediğinde anlaşılan gerçektir.

yani; bir erkek sevdiği kadının kızın özür dileyerek söylüyorum ki bilmem neresine tutmaz ve vermez!. bu kadar gerçek bir şeyi hala nasıl bilmiyorsunuz buda ayrı bir konudur. neyse öğrendiniz ve görün ki bu kardeşiniz nasıl haklı!.
zaten oldum olası bir kadının bir erkeğe sakso çekmesine ısınamamışımdır.
sevenlerine saygı duyarım ama bence bir kadının bir erkeğe oral seks yapması pek de haz verecek bir şey değil bana göre.
ve iş sevgiden ziyade ne bileyim itici bir hal alıyor.
oral sekse sakso gözüyle bakan mallarca kabul görecek önerme.
neresinden çıkardığı bilinmeyen yazar beyanatı.

(bkz: sessiz ol duyacaklar)
Doğru mudur bilmem ama ben sevdiğim kız hakkında kesinlikle böyle bişey düşünmem düşünemem !
cinselliğe bakış açısını primitif ortadoğu kafasıyla birleştiren laf.

aşkın en güzel yaşanışına bok atan ergen söylemi. sevişmede tabu yoktur küçüğüm.
kızın gönlü varsa gereksiz bir düşünce olabilir.
sevmiyor denemez herkesin ihtiyaçalrı var bunu başkasıyla gideriyo olsa o zaman sevmeyen erkek olabilir.
"sevgilisine sakso çektiren erkek sevmeyen erkektir" diyen kişi insan insanı siker mi sorusunun cevabını arayan kişiyle aynıdır.
işin içinde gerçekten duygu varsa erkek istemez zaten, en azından ben istemem. ama sırf cinsel tatmine yönelik bir birliktelikse, kız da istiyorsa sıkıntı yok.
taraflar (partnerler) arasında bir anlaşmazlık yoksa diğer tüm dünyaya sana ne la tarrağım diyebilecek erkektir aynı zamanda. bende oral seksi doğru bulmuyorum ama bana ne lan elalemin saksosundan.
seks bazen önüne geçilmez istekler uyandırır. bu nedenle saçma bir sözdür.
sevgilisine sakso çektiren erkeğin tam olarak neyi sevmediğini anlayamadığım önerme.
belki kereviz, pırasa falandır.
bu kadar üstüne gitmeyelim.
''inanmayın gençler böyle şeylere'' diye cevaplanabilecek ve hayatımda duydugum en malca cümle.
Sevgiyle, cift olarak cinsel aktivitelerde farkli bir seyler denemek ve birbirine zevk vermeye odaklanmak nasil karistiriliyor?
(bkz: kadına oral yaptırdıktan hemen son öpüşen erkek)
çocukken karşılaşılacak hödö.
oral seks vazgeçilmezdir. sakso travesti sikmeye gidip korkup kararını değiştirenlerin yaptırdığı şeydir.
freud a sapık diyen düşüncenin yan kapı komşu söylemidir. Teist kavramlar bir yana bırakıldığında mantığa yatkın 'çift taraflı kabul' olduğunda sana ya da bana ne ile itibarsızlaştırılabilecek kabul. iş inanç sistemlerine geldiğinde ise, mübağlağsız içinden çıkılmaz olaydır.
bütün kadınlarımızın gerçekleri duymasını sağlayan özel insan söylemidir. kadın milleti olarak sonsuz teşekkürü bir borç bilmeli bunun yanı sıra her nefes alışımızda milyonlarca şükür sunmamız gereklidir.

(bkz: elalemin seks hayatının gerilim yaratması)

kimsenin yatak odası fantezisi kimseyi ilgilendirmediği için boş beyanlara örnek teşkil eder.
(bkz: sevgiliniz azıcık sürtüyorsa çok seviyor)
(bkz: sevgiliniz içinize girmiyorsa seviyor)
(bkz: sevgiliniz sakso istiyorsa hiç sevmiyor) kaç kaç kaç
kız istiyorsa vermemezlik edemezsinki. edersin ama bi yere kadar.
elit ama seksi bilmeyen insan söylemidir.
ilk basta sakso çektiriyorsun tamam diyelimde sonra o kızı dudagından öpüyorsun belki yediği çataldan bir şey yiyorsun biraz düşünelim yani mantıksız.