bugün

Erkek demem ben o şahsa. Alamayacaksa niye sevgiliyiz. Neyse şaka bi yana O paraya binlerce çanta, kıyafet alır kalan parayla kendime bi araba bile alırım.
erkek demeye şahit isteyen erkektir.
seviyorum diye boşa caka satar bi de.
allah böyle fakirlerin taa..dır. ya arkadaş yürüyün gidin len bangladeşe..dir. (bi an kendimi ayakkabısı altmış lira olan zengin çocukları gibi hissettim, aaaaahh ahh. ne oluydu be, sınıfta hava ataydım böyle bir ayakkabım olsaydı, ben mi? ben fakiyim ya siz bana bakmayın abiley).
almayan değil alamayan erkektir ve türkiyede yaşadığı için gayet normaldir.
tahminimce türkiyede yaşayan ve mühendis olarak çalışan insancıktır.
20 bin dolarlık çanta mı varmış ya bırak almayı daha olup olmadığından haberim yok.
Akıllı erkektir. Zira 20000 doları tutup çantaya verene ne derler bilirsiniz.
Insandir.
standart erkektir 20 bin dolara çantamı olur. mutluluk paraylamı sorularını akıllara getirir.
fakir herhalde bi uğrasın bana diyeceğim erkek.
çantaya 20bin dolare verecek kadar aptal olan bir sevgiliye sahip adamdır. yazıktır, günahtır.
Parasının değerini bilen erkektir.
ayıp etmiş erkektir. öyle erkek mi olur 40 bin veri iki tane almalı farklı farklı.
Canta alacagina araba alinir daha makbule gecer.
ona de ki: " ağır geliyosa yaşam, yol alacaksın paşam"
fakirdir utancından kızdan ayrılmış erkektir. kızda oruspu olmasa 20 bin dolara çanta alamadı diye erkeğin ayrılık talebini reddederdi. Kahpe.
sevgisini para ile gösterme ezikliğinde olmayan ve sevgilisinin sevgisini aldığı hediyenin değeri ile ölçmeyen ezik bir sevgilisi olmayan erkektir.
"bugün 20 bin dolarlık çanta isteyen yarın limuzin ister." deyip tekmeyi basmış olan erkektir. adamdır.
o çantanın yapım maliyetinin ne kadar tuttuğunu bilen erkektir.
(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)
ayıp eden erkektir. türkiye şartlarında 20 bin dolar elimizin kiridir. sorarlar adama "sevgilinden değerli mi?".
erkekte değildir sorun. sevgilisinden 20 bin dolarlık çanta isteyen kızdadır sorun.
kafası çalışan erkektir. ''adam mı sikiyonuz lan? '' diye giderse tam delikanlıdır. 20 bin ne lan ben o kadarını bir arada görmedim daha.
kızın öyle bir beklentisi yoksa şanslı erkektir, beraber içilen sigara bile yeterdir. bu sigarayı esirgemeyecek erkek de daha portakal kabuğunda tohumdur.
çok ayıp eden erkektir.
güncel Önemli Başlıklar