bugün

YAPILMASI GEREKENi YAPAN KIZLARDIR, SAYGILARIMLA.
- Canım Ahmet'e verebilir miyim?
+ Tabi
- Yaşasın izin aldım.
benim sevgilim olan kızdır,

karşılıklı sevgi, saygı olunca sıkıntı yoktur. izin almaktaki amaç haber verme babındadır.
abi sevgiliysek soracak tabi ki benim tanimadiklarimla bilmedigim mekanlara gidecek edecek bana sormayacak çıldırmali miyiz?
Sevgilisini yeterince tanımayan kızlardır. Kız olsun erkek olsun sevgilinin kızacağı şeyleri hiç yapmamak, bir şey yaparken de izin istemeyip haber vermek en iyisi.
Harbi kızdır.
Erkeğine saygı gösterip kendinden bunu esirgeyen kızdır. Aklı başına gelir umarım.
Minnoştur . 30 yaşından sonra fikir alır .
Doğrusunu yapan kizlardir, erkekte yapmalı bunu.
izin almak ne demek ya. en fazla haber verilir. onu da saygıdan yaparsınız. izin ancak temelinde güven olmayan, tanımadığınız insanla mesele olur. bu ben değilim. izin almam.
Ergenlik dönemlerinde olur öyle şeyler.

30 lu yaşlara yaklaştın mı fikir alırsın, ya da direkt izin almadan uygulayıp sonucuna katlanırsın.
aptaldır.. açık ve net.. bunlar ne denirse tamam aşkımda der.. azcık kendinize ait fikriniz zikriniz olsun düşürmeyin kendinizi bu kadar..
izin almak nedir arkadaş o kim ki izin alacaksın.. sadece gittiğin yeri söylersin haber vermek babında o kadar, bu da izin sayılmaz.
erkek halimle kabul etmediğim. anne baba varken sevgili 2. planda kalır.
en azından nişana kadar böyle bişey olmalı zaten kız istemediğin yerlere gidiyorsa yanlış kişiyi seviyorsun demektir.
kiz izin aliyor diye erkegin gotu kalkiyorsa zaten yanlis kisiyi secmissinizdir. erkekten izin almayan kadinin da hukmu belli zaten tartismaya kapali bir konu bu. izin almayacaksan siktirgit bi gavat bul kendine dedirtir..
sevgilisi de ondan izin alıyordur.
henüz birey olmayı becerememiş kızdır.
ana babasından izin almaz ama gider ağzını eğerek sevgilisinden izin ister.
Ne alaka izinle, bir yere giderken şuraya gidicem demek izin mi oluyor, karşılıklı sorumluluklarınızın olduğu insan elbette haberdar olmalı olmalısın.
Zavallılardır.
Ayıp eden kızlardır. Evet.
Karsiliklilik esastir sevdigin kisiye verilen degerin bir sonucudur kisi uzerinde kontrol yetkisi olarak gorulmemelidir.