bugün

Düşüncelidir. Ama alman usulünü düşünse bence daha düşünceli olur, hem de aç kalmamış olur.
Nesli tükenme tehditdiyle karşı karşıyadır.

(bkz: önce çok üzüldüm sonra bastım eksiyi)
Dusunceli kizdir.
direk evlenme teklif edilesi kızdır. maaşı çeker çekmez ver eline rahatla o bir şekilde ev araba sahibi yapar sizi. hem de krallar gibi yaşatarak.
baş üstünde taşınasıdır, evlenilesi kızdır, candır o can.
Öyle bir kız yoktur. Eğer ilişkileri yeniyse sevgilisinin karşısında yemek yemekten utanan kız vardır.
Zaten bir süre sonra o kız saat başı aşkıım yemek yiyelimciye döner.
Helal olsun denir. Hemen evlenmek gerek.
bir "hayatım açsan sana bişeyler alayım diyen kız" değildir.
Nesli tukenme tehlikesinde olan kizlardir.hemen koruma altina alinmalidir.
başkasının sırtından geçinen asalaklardan tiksinen kızdır. tek seçeneği o insan olduğundan değil o, o insana değer verdiğindendir. bu daha çok yetiştirilme tarzı, aile terbiyesiyle alakalıdır.
ne yapsa yaranamayan kızdır, o kadar iyidir ki sevgilisi bu kadar iyiliği kaldıramaz ve terk eder.
belki de başkalarının ona bir şeyler almasından ısmarlamasından rahatsız oluyordur. Neden bir başkası benim yediğimin içtiğimin ücretini ödesin ki? Inanılmaz rahatsız edici bir durum. Karşı tarafa bu rahatsızlık anlatılır kendisi eğer anlamamakta direnirse yahut erkek adam hesabi öder mantığını bir kenara bırakmazsa mecburen gidilen ortamda yemek falan yenilmez haliyle aç kalınır. Burdan erkeklere sesleniyorum şu saçma sapan erkek dediğin şunu yapar bunu yapar anlayışınızı bir tarafa bırakın artık aç kalmak istemiyoruz!
Benim bu. Ama işte ne olur söyleyeyim kıymetimiz bilinmez. Trip atan para harcatan yaranır. Eğer paramız varsa zaten yeriz yoksa acikmadım der evde yerim yada olmadı ortaklaşa öderiz. Bir kaç saat az kalsak ölmeyiz ya.
oyle kız mı olur..Kız dedigin sevgilisiyle yiyecek icecek aga.
Candır sevgilisini gerçekten sevendir.
Aptal kızdır. sevgilisinin parası yoksa kendisinin de mi parası yok? gitsinler yesinler yemeğini güzelce kz ödesin hesabı. Bugüne kadar hiÇ sevgilime hesap ödetmedim yemek yediğimizde. Ya ortaklaşa ödedik ya da ben ödedim. Arada Çay, Çikolata falan alır o, o kadar.
Kafasiz kizdir.
Bir sure sonra sevgilisi bu durumu kullanmaya baslar ve yillarca elleriyle besledigi okuzune tahammul etmek zorunda kalir.
Cok dusunceliysen yeri geldiginde elini cebine koy. Sana bi dondurma ısmarlıyım de mesela.
hiçbir alakası yoktur efenim.
burada "evlenilecek kızdır, kaçırılmayacak kızdır" goygoyu yapan erkekler bunu zerre umursamaz.
erkeklerin istekleri, dilekleri bitmez.
gözünün üstünde neden kaşın var diye bile ayrılabilirler.
istediğiniz kadar güzel, zeki bir kadın olun hep bir şeyleri eksik bulurlar.
dürüst olun "evlenilecek kadın" kriterleriniz "az para harcatan sevgili" maddesinden ibaret değildir.
bunun yanında büyük meme, büyük popo, ne bileyim düzgün fizik. ay say say bitmez.
Yazarların bu duruma ne güzel, düşünceli kız yorumlarına rağmen, böyle bir sevgilileri olsa ve vermese kezban damgası yemekten kurtulamayacak kızdır. Bu nettir yani.
Bu başlık sözlüğe göstermiştir ki, bir erkeği etkilemenin en basit yoludur bu lafı söylemek.
Kullanın efendim sizde bakın hastası olmuşlar bu düşüncenin.
Sevilecek kızdır tatlıdır samimidir. (benimkinden hemen ayrılıcam.)
(bkz: 404 not found).
fakirlik onunda içine işlemiştir.
Üzüm üzüme baka baka kararır durumu.
candır, canandır, sevilmesi gerekendir.
güncel Önemli Başlıklar