bugün

klasik iktisatçıların say kanunu'nda bahsettiği üzere, her arz kendi talebini yaratacağından, bu kişinin de mutlaka kör bir alıcısı çıkar.

(bkz: her arz kendi talebini yaratır)
yalnızlığı seven bir adam olabilir.
(bkz: allah yardim etsin adami)
son sevgilisini unutamamış, hayatı boyu da unutması mümkün olmayan adamdır.

(bkz: mühürlü kaderim)
alkole sarılmalıdır.
kalkma saati 11 civarlaridir. gece ise saat 3ile 4 arasi yataga uzanir. 5 te uykuya dalmistir ama beyninde hep ani dusunce vardir. olmayacak.....

her seyi zamanindn once yasatan insandir.
Her sevgililer gununde depresyona girecek adamdir
en iyi ihtimalle badaktır.kendi tercihidir
(bkz: katolik rahip)
(bkz: yalnızlığın bekçisi)
adamın derdi seni mi geerdi. bilinçli seçim olma ihtimali de vardır.
ölü adamdır.
(bkz: sakalı henuz cıkmadıgı halde havalı poz veren genç) *
(bkz: bu adamın nihan a aşık olması)
(bkz: nihan da kısmet olmaması)
*
öss'ye girecek adamdır.kapılarını kapatmıştır.*
boyle durumlarda her kızı kendisine yavsıyor zanneder bu adam.
(bkz: erdener abi)
hem çirkin hem de parasız erkektir.

hani iç güzelliktir, kişiliktir falan bunların hikaye olduğunu hepimiz anladık sanırım. bu devirde ya tipin iyi olacak ya da paran pulun bol olacak yoksa kızlar değil sevgili olmak saati sorduğunda cevap bile vermez.*
sevgilisi olmayan ve sırf yalnız kalmamak için sevgili bulmak umrunda olmayan, yalnızlığa alışmış adamdır.
üniversite de kari kiz icinde okurken siz koşun kiz pesinde bana annem köyden nasil olsa bulacak diyen adam heralde bu kategoriye dahil edilebilir. rahattir, evlenecegi hatunun nefes alabilen biri olmasi yeterlidir.cafelerde kolonlar arasindan bakar,takiptedir hatasini anladiktan sonra kizlarla ne konusuyorsunuz ben niye beceremiyorum ya haci diye ilginç sorular yoneltebilir...
artık bu tarz ilişkilerden bıkmış ve yorulmuş insandır
olma ihtimali olmayan adam yoktur da sevgilisi olmayan adam gayet de vardır. kafası rahattır, etrafta güvenilecek kız veya duygusal bakabileceği biri yoksa adamın suçu değildir.
benimdir.

kaderi kabullenmek gerek bazen.

normal erkektir. vardır 3-5 çürüğü çarığı.
Benimdir.

Etrafta türk töresini benimseyen kız olmamasından dolayıdır.

Günümüz kadınları yavaş yavaş gözü dışarda yetişiyorlar. Evli ve çocuğu olduğu halde başkasıyla ilişki kurup yatan kadınlar vs. Varken kime güvenip de ilişki kurabilirsin soruları beynimi tırmalıyor arkadaş.
sevgili kelimesinin kullanıldığı anlamına göre değişebilir. ruhani bir aşk vardır kalbi aşkla yananların olduğu çok sevilen anlamında birde ilişki kurduğun vardır karşı cins. sadece mutlu olucağı kişiyi bekliyordur aşık olacağı.