bugün

(bkz: ezik)
ciddi ego sorunları olan kişidir.
(bkz: kapiyi actigimda memelerini sivazliyordu)

megerse her sey yalanmıs.

arkadasımdan ayrıldıktan sonra, bunalıma girdi. iki gun kadar. iki gun sonra yeni bir sevgili buldugunu soyledi. yenisiyle cok sık gorusup cok sık yiyisiyorlarmıs. mıs iste.

bir gun bunun hatun bir arkadısıyla bulustum. barda biraz ictik, sıkıldık hatunun evine gittik. kapı kilitliydi, evde kimse yok sandık. once biraz mutfaga gittik, bir seyler yedik, sonra biraz daha ictik. nerde dedim. kim dedi. hani birini buldugunu soyledi ya dedim. sevisiyorlardır yine dedi. bu sırada kendi odasına dogru hafifce yol almaya basladı. bende arkasından gittim. kapıyı acmaya calısırken arkasından sarıldım. kapıyı onun yerine ben actım. onu gordum. kapiyi actigimda memelerini sıvazlıyordu. uyuyormus sanırım. şok oldu ve aklı basına geldi hemen. onunu kapattı. ee dedim. bulusmadık dedi. yalan soluyorsun, seni tanıyorum, yok oyle biri dedim. basta biraz direndi. sonra yalan soyledigini kabul etti. sonuc olarak o da basılmıstı, biz de basılmıstık.

tanim: kendini rezil duruma dusurendir.

uydurmadir. ani felan degil. gelmeyin ustume.
yazik bi kisidir. sevgilisi olmadigi halde, varmis gibi davranmak bir kisilik sorunsalidir.

ayrica hic karsilasmadigim bi insan portresi.
şizofren kişiliktir.
(bkz: hayalet sevgili)
(bkz: eski sevgilisini unutamamış kişidir) *
herhangi bir ilişkideki kişidir.

çok sonra anlamıyor muyuz, sevgilimiz olmadığı halde varmış gibi davrandığımızı?

(bkz: bana bunlarla gelmeyin)
belki çocukluk hayali yetenekli bir tiyatrocu olmak istemiştir bilemeyiz.
sevgilisi olmaması kişiliğinde sorunlar yaratmış bir insandır, bunun sıkıntısını çekmektedir, kendisine yedirememekte ve bu yalana başvurmaktadır.
aptallık ediyordur. böyle davranan kişi, her an karşısına çıkma ihtimali olan gelecekteki sevgilisi ile karşılaşma şansını zora sokuyor, kendini boktan bir paradoksa sürüklüyordur. sevgilisi olmadığı için dertlenip varmış gibi yaparken, beri yandan etrafta başı bağlı insan durumunda görüldüğü için sevgili edinme şansını yok ediyordur. hakikaten böyle yapan var mıdır ?. üzüldüm bak şimdi.
muhtemelen 3-4 yaşlarında oluşturduğu hayali arkadaşına aşık olmuş çıkmaya başlamış kişidir.
+++ben onu çok seviyorum
---oooooooo kimi lan
+++onun için herşeyi yaparım
---kim olum adı ne hangi bölümde
+++kim ya ne diyon olum bi saattir
kendi içinde dumur yaşayan erezyona uğramış beyniyle yaşayan kişidir.
çevresinde onu rahatsız eden kişiler varsa ve laftan anlamıyorlarsa rahat bırakılmak için yalan söylüyor olabilecek olan kişidir.*
genelde kaçak yanıt verir bu kişiler.

-bu ne lan saçlar başlar yapılmış, manitaya mı
+ ehehe bakıcaz abi bi' şeyler

-kimle konuşuyorsun oğlum kızla mı?
-yok be oğlum yeni daha dur bakalım

bir de bankadan falan mesaj gelince, açar, tek gözle okur hafifçe gülümser cebine koyar telefonu bu arkadaşlar.
sevgilim varmış gibi çek panpa.
http://galeri.uludagsozlu...ibi-davranan-kisi-440637/