bugün

söylendiği anda çok güzel olan ama yalan oldugu bilinen, bittiğinde de nefret edilerek hatırlanan sözler yazılabilir de,
digerleri buraya yazılamayacak kadar özel sanırım..
(bkz: ömrüm)
elinde tutarken "bunu bana bırak."
yoksa ben senin için sadece bir alışkanlık mıyım?
bazen ilişkinin en güzel anını yaşatır o sözler, bazen de bitişin habercisidir. yüzünüze söylenemeyecek kadar ağır gelir söz sahibine veya dile getirmeye değer bulunmaz yüzünüze karşı. bir kağıt parçasına yazılır evi terk etmeden önce. sabah uyandığınızda yatağın boş olduğunu fark edersiniz. ve o not telefonun üzerindeki... çok sonra onun size hediye ettiği bir kitabın arasından çıkar. uzun zamandır açmaya cesaret edemediğiniz bir kitabın arasından...
--spoiler--
aklın, ruhun ve bedenin... her biri, birbirinden bağımsız ve kendi içinde parçalanmış, ayrı ayrı yönlere savrulurken, hangisinde gerçek senin var olduğunu bilmeden ben, hepsini bir araya getirebilmek için üstün bir çaba sarf ettim. tek parçaydım başladığımda, bu kapıdan çıktıktan sonra ben de bölüneceğim ve lanetler yağdıracağım seni bu hale getirene. senden sonra hayatıma gireceklerin sana yapacağı gibi. hoşçakal.
--spoiler--
sanırım en çok insanın içini yakan sözler unutulmuyor. hem sizi acıtan hem de onun canının ne kadar yandığını gösteren sözler...
"sanırım ben bir defa daha anladım... seni seviyorum."*
kuvbacık kaç kaç kaç,kuvbacık kaç kaç kaç:(
-bilmiyorum belki de ben abartıyorumdum bilemiyorum yani işte öyle bilmiyorum ki.
sarı pipi.
(bkz: kendisi bir öküzdü evet)
herşeyimsin...
Sen gelmeden önce kalbim sadece basit bir organdı, sen geldin yürek oldu.
sevgili ilk defa eve getirilmiştir sevgiliden beklenmeyen soru gelir:' sen şimdi beni eve mi atmış oluyosun?'
hiçbirşey eskisi gibi olmayacak.
(bkz: abi)
seni sevmiyorum..*
e: Beni hiç terketmezsin gibi hissettirmiştin.
k: Keşke öyle hissettirmeseydim*
sen beni adanaya giderken aramadın uyudun demiştin..
şimdi sende uyuyorsun.. işim gücüm yokken bende acı çekiyorken uyuyamayabiliyorum..
suçlamıyorum..
beni biraz anlasana..
Hani sen simdi gidiyosunya bir yanim hep sende kalicak ve ben o boslugu dolduramicam.
"her bakışın ayrı bir poz" -> iltifat olduğuna inandım zamanla bu cümlenin.
(bkz: ben nişanlandım)
daha kötüsü için
(bkz: dügünümüze siz degerli dostlarımızıda)
beni bir daha arama.
senden başkasıyla olam...

ne demişti lan unutmuşum bak..
"sen benim canımsın lan, allah kahretsin ama sen benim canımsın..."

ne de inandırıcıydı ibne.
"çok özlüyorum seni. bu kadar özlemek insanı kötü yapar."
"dua et köpek gibi seviyorum lan seni. yoksa sikmiştim belanı."