bugün

sevgili olduğu için mi söyledi, yoksa söylediği için mi sevgili oldu bilinmez ama şudur:

" neden sana aşık olacağım şeyler yapıyorsun?"

bir diğeri:
" neredesin?"
" x'deyim. burada zaman çok yavaş akıyor."
size özel olduğu sanılan ama aslında kopyala yapıştır sözlerdir. entryleri şöyle bir okudum da hem tecrübe hem de arkadaş çevresinden edindiklerimle söylüyorum herkes herkese aynı şeyleri söylüyor, bunların çoğunu farklı farklı insanlara söyledim, çoğu da bana söylendi içinde sevginin zerresi olmadan.
Hiçbir zaman bırakma beni diyordu ve gitti.
Anaa heeey biz ayrılmışız laan.
En son sözünü hiç unutmam.
mutlu olma demişti.

valla olamadık.
sana mutluluklar dileyeceğim ama gerek yok. sen mutlu olmayı bilmiyorsun.
Hatırlamayacak kadar buruktum demek.. Olsun.
"Senin yanında kendimi çok güvende hissediyorum" bu sözdü şimdi bilemem ayrıldık.
allah belanı versin demişti bana da. ve tuttu. o günden beri götü başı dağıttık. dikiş tutturamaz olduk.
Sözler, sözler. Yalanlara inanmayı seviyoruz.

Bunlar, hep sevgisizlikten işte...
bir kavga sonrası..
-sen hala benimsin yalan mı? dedim.
-yalamam dedi.
Beni bırakma dedi kendisi bıraktı.
Çakır gözlüm diye severdi beni.
hakkatten seninle kötü günede varım dedi.beklememiştim.
--spoiler--
Allahım senide etsin sende mutlu ol. Sende hakedıyosun biz mutluydukta problemlerimizi çözemiyoduk çözemedik.. geleceğimizde de üzücektik. Birbirimizi suclamayalım bu ilişki bitiyo diye.Cok iyi bak kendine. Unutma ben hep yanndayım. Seni seviyorum adam..
--spoiler--

pt: hakkını helal et demişti, sevgim de hakkımda sana helaldir demiştim. buna cevaben bu cümleler döküldü ağızından.
olm söz hatırlayamadım da yazdıklarını hayretle okudum... Yalnız kapitalizme suç atacağım aq kıza kolpalığı normal gibi empoze etti şu lafı acımadan etmiş amk... acın acımızdır yazar kardeş. ( tek suçlu kapitalizm değil tabi ondada varmış biraz realist olalım azda).
- beyefendi lütfen müsade eder misiniz?

(ayrıldıktan yalnız bir gün sonra minibüste).
Ah keşke olsa da küfürler etse...
görsel
"anamgil izin vermez." ahahaha

ay unutamıyorum.
hep böylesin. Keşke azıcık düşünce gibi şeyleri bir denesen.
ben seni seviyor muyum yoksa bir alışkanlık mısın bilmiyorum.
Bizden bir bok olmaz.

Sittin sene de unutamam herhalde.
Uzun süren bir ayrılık döneminden sonra 2. Perde için beraber olmaya başladığımızda söylediğim boşver yıkık dökük geçmişimizi lafı üzerine; senin sülalen yıkık dökük puşt herif sensin yıkık dökük benim mutsuz olmadığım tek bir an olmadı demesi... ne kadar odun bir insan evladı olduğumu hatırlama konusunda bana hep fayda sağlar.
iyi ki seni sevmişim.
yine olsa yine severim.
Garnitürlü pilavını ona yapmadın dimi yapmadım de ?
bu silah patlarsa hem seni hem beni öldürür famborella.
(bkz: baş belası eski sevgili)