bugün

Sen istediğin kadar küs benle konuşma şimdi. Ben alicam seni bakalım o zamanda küs kalmaya dayanabilecek misin bana.

sonuç: başka bi kızla ona ipeğim diyor..
- adini.bilmiyorum ama sevgilim olsana
+ olur.
Bıttı. Cıdden unutulmuyor bu tek kelıme.
yeter artık savcılığa vericem seni hayatı zindan ettin yeter. (bkz: çok çapkının amk) (bkz: o da beni seviyor beyler) (bkz: naz yapıyor)
+ peynir kaşar felan sevmez misin?
- yıoo yerim
+ ee hiç yemedin
- ama onu sen yapmadın ki..

içses: inanmıyorum yaa karnını sadece benim pişirdiğim yumurta ile doyurmak istediği için başka bir şey yemiyor. seviyorum ben bu adamı ya.

olay: sevgiliye kahvaltıda sahanda yumurta yapılmıştır yanına da kaşar peynir zeytin konmuştur ve umut ışığı benim elimden çıkmadığı için peynir yemeyi reddetmiştir.
- adamın biri varmış ikinci dönem düzeltmiş...

gel de unut aq.
sen hayvanlık yaparsın, aldatırsın onu...
o erdemlik yapar; - benim neyim eksikti diye sorar?
bu da sadece adam olana koyar.
deniz otobüsündeyken
-evlensene benimle?
+tamam.

çok sıradan gelebilir ama aslında asla sıradan değil. problem evlenme teklifi de değil aslında. o kadar içten söylemişti ki hayatım boyunca asla unutamam.
beni senden başka kimse bu kadar çok sevemez. * *
daha da güzel olacak.
beni çok özleyince gel.
seni sevmiyorum.
"tuğba git."
içinde çığlık çığlığa söylemek istediğin bir şeyler olabilir. bunları bana bağırarak dile getirebilirsin, sana kızmam. * *
parçala beni aşkım.
pardon saat kaç acaba?
'Sana mi kaldim ben '

Ilk başlarda çok koysa da sonralari hazmediliyor.
b: ben
k: kız

b: seni öperim bak kork benden!
k: ben sikilmeyi göze almışım, öpmenden mi korkucam?
Benden ayrılırsan, ben yaşayamam yapma.bırakma...

Not : 2 gün sonra o ayrıldı amk.
çiçeğim gelsene yeniden sen sevgilimsin desene. damar müziklerden sözler.
Bir yıllık bir ilişkinin son demlerini yaşıyorduk..

Onu hiç kırmak istemedim ve hep gözlerinde tomurcuk tomurcuk gözyaşı olmakdansa durum ne kadar zor ve kabul edilemez olursa olsun yüzünde güller açtıracak gülümseme olmak için uğraştım.
aramızda kabul edilemez dengeler, sosyal açıdan karakterime uymadığı halde kendimi törpülediğim bir çok şey yaşamama rağmen,
ona bunları söyledim ama hiç surat asmadan ve kalbini kırmadan bitirdim içimdeki fırtınayı.
belkide bu ilişki bana; '' büyük konuşma evlat, hayatın ne getireceği belli olmaz '' diye fısıldıyordu..

O ise yaşadıklarımı hiç farkedemeyecek ve hayatın karanlık yüzünü ve çirkinliklerini göremeyecek kadar kördü hayata karşı,
Hayatın zorluklarını hiç yüklenmemiş, tamda yükleneceği sırada benimle tanışacak kadar da şanslı..

tartışıp gözyaşlarıyla ayrıldığımız o son gün ''beni hiç anlamıyorsun'' demiştim, Şöyle demişti çok iyi hatırlıyorum;

- asıl sen beni hiç anlamadın, anlamak için uğraştığınıda zannetmiyorum!

üzerinden 2 yıla yakın bir zaman geçti nerdeyse...

bir mesaj geldi telefonuma iki gün önce, açtım baktım isim yok ama bu numaraya isim gerekmez.

24.08.2013 - saat 00:37

mesaj ondan geliyordu, şöyle yazıyordu;

--spoiler--

Birinin sırtında yürüdüğün yola tırnaklarınla tutunmaya çalıştığın gün anlarsın, neyi anlamadığını..

--spoiler--

Giderken son söylediğim sözdü bu ona, keşke beni zamanında anlayabilseydin..
''seni hayatımdan çıkarmak istiyorum'' arkadaş kalalım bari de amk.
"sen hayatımı siktin benim" yok lan o kadar yapmamışımdır dicektim, diyemedim. ya yapmışsam? hay sikeyim çok acıydı.
tabi ki ben buradan taşınınca ayrılmıcaz. saçmalama! ayrıldılar.
"seni pişman edicem. bu yaptıklarının tek tek bedelini ödeyeceksin. pişman olacaksın. edicem"

"senden nefret ediyorum."

o kadar ay geçmiş.. edersen et ulan..