bugün

o saatten sonra sevgililik sıfatından isteyerek veya zorla istifa etmek zorunda kalacak olan sevgilidir.
(bkz: e hadi inşallah)
(bkz: sevgilinin ben üstsüz güneşleneceğim dediği an)
sevgiliyi güneşten kıskanmaktan hallicedir.

(bkz: kıskanırım seni ben)
sonrasında meraklı abazalar ilk önce göz temasına geçer daha sonra doluşur ve kendinizi 3-5 kişiye yumruk atmaya çalışırken bulursunuz.hep sizin yüzünüzden kızlar.
'ben sevgilime bikini giydirmem' diyen erkeğin ses çıkarmayacağı durum. amacına ulaşmıştır nihayetinde.
sevgilinin erkek olması durumudur.
bikini izi mazaretiyle sevgilisini kandırmaya çalışan çakal kızın, intihar eylemidir.

(bkz: ben senin bikini izini sevdim)
dikkatli olunmazsa bi süre sonra üstüne gelen birileri olabilir , ya da ona benzer bişey işte.
genişlik de sınır tanımayan erkek modeli.
bazı insanların hoşuna giden bir olay.
şayet ki sevgili güzel göğüslere sahip ise oldukça güzel bir durumdur.özgüveni olmayan çoğu türk erkeği bu duruma izin vermez.hatta fikri bile onları sinirlendirebilir.oysa ki oldukça heyecan verici bir durumdur.
adamı katil edecek durumdur . Adamın götünden kan alırlar kamil
sana nikahsız veren sevgili, kamuya da görüntüsünü açmıştır, kamu malının sergilenmesidir, mahrem olan nikahlı kadın kıskanılır, nikahsız herkesin altına yatan kadını kim neden kıskansın?
+ben üstsüz güneşlenicem,
-ben de mayosuz güneşlenicem, aaa bak hem kızlarda bakıyo,
+uff yaa,
-ehiehiehiehi.
bikini izi istemeyen sevgilinin olası davranışı. tabi bikini izini sexy bulanlarında olduğu dünyamızda partnerin ne istediğini önemsemek gerek.
olmayacak şey değildir. yapanı vardır yamayanı vardır karışmayanı vardır kabullenmeyeni vardır.
özgür iradeye burun sokulmamalıdır.
burada genişliğin bukadarı diyen erkeklerin tamamının öyle bir durumda "allahına gurban" nidalarıyla ağzının suyu aka aka bakacağı aşikar. işte bu adamlar yüzünden sevgilimin üstsüz güneşlenmesine izin vermem. türkiyede tabii.
plajdaki abazaların rus radarı gibi kafa çevirmesi olayıdır.
hep sex bunlar.
amacının sorgulanmamış olması ilginçtir evet.
bikini izini sevmeyen bir erkek seve seve izin vermelidir bu duruma. (bkz: ben)