bugün

çok tatlı bi eylem. yürekten sevdiğiniz o tatlı belanızın omzuna kafayı yaslarsınız o da size yaslanır birlikte ya uzun ya kısa bi zaman uyursunuz. ne siz ona başka türlü dokunursunuz ne de o size. ama o kadar tatlıdır ki bu duygu, hiç bitmesin istersiniz.o sınırlı zaman çok değerlidir gözünüzde ve gerçekten de öyledir. günlerce konuşup da anlatamadıklarınız sanki birer rüya bulutu şeklinde sarar ikinizi, ikinizi birbirinize bağlar.kafayı kaldırıp da baktığınızda, mayışık bir çift tatlı göz bulursunuz karşınızda.onun saçlarını sıyırıp da doya doya öpmektir artık tek istediğiniz. *
Gözünüzü en rahat kapatabildiğiniz,kendinizi güvende hissettiğiniz nadir şeylerdendir.
yastığına sarıl uyu, daha güvenlidir.
mutlaka,bak omzun agrırsa söle muhabbetine sebep olan durumdur.sevgilisinin kafasını bile tasıyamayıp agrıcaksa,neye yarar o omuz sorarım.
ah ne büyük bir huzurdur..
bir zamanlar yaptığımdır. Sevgilinin omuzuna başını yaslarsın karşında deniz manzarası hava soğuktur eller birleşir hiç konuşulmaz büyülü bir andır bozulması istenmez.
Iki kisi ayni anda dönüp öpüşmeye başlar.

Sen bi sürecli bi baslik vardi neydi o. Bi sürecin başındayız gibi. Bakiniz verecektim hatirlayamadim.
sevgilini o yumusacık iri memelerinde uyumak kadar tatlı degildir.
ancak bir ergenin yapacağı davranış olmakla beraber, yetişkinlerinde sarılıp uyudukları ergen versiyonu eylemidir.
Kızlar bişey diyim mi, ağrıyo o kol, omuz, tutuluyor.
Seviyoruz sizi, üzülmeyin diye raatınızı da bozmuyoruz ama, valla ağrıyor be.

Edit; yalan mı söyleyelim durduk yere. Felçli gibi oluyoruz nihayetinde. Acıyyo!
Boy farkı fazlaysa biraz rahatsız edici olacak eylemdir. Ama yakınsa muhteşem.
başlığın romantikliğini büyüsünü kaçırdınız beyler lütfen yapmayın bunu.
Ciğerim yandı lan. Yapmayın bunu.
görsel
Sırtımızı duvara yaslamışız omzunda uyuyorum varsın ölüm şimdi gelsin dedirtir.
o benimkinde uyumuştu. takribi 2 hafta sonra da siktirdi gitti. sert mi geldi ki acaba beğenmedi mi kaltak ?
Bi kedim olsa da omzumda uyusa, tüylerini tarayıp karnını kaşısam.

Ama kedi. Aksi düşünülemez, düşünülmesi teklif dahi edilemez.
bir de kokusu içe çekilerek yapılırsa en büyük huzurdur.
(bkz: ruhun huzura ermesi)
Dur la ağrıdı diye kaldırır genelde. Öyle filmlerde olduğu gibi kıyamayıp kımıldamama falan yok. Genel olarak huzur veren bir eylemdir.
öpüşmek daha güzel, sevgilim olursa uyutmam onu.