bugün

sevgiliyi kendine bağlamak için yapılan güzel taktiklerdir birisidir.
cok bi mantıgını anlayamadıgım anlayanın anlatmasını istedigim bi eylemdir.genellikle pisman olunur ve üstüne farklı bi dövme yapılır.
(bkz: amy winehouse)
Dünya'nın en malca şeylerinden biri*
Ayrıldıktan sonra dövmeyi sildirmek yerine aynı isimli sevgili bulunarak ufak sürprizler yapılabilir.
" gül " lü bir isimse sorun yoktur. önüne arkasına ilave yapılabilir.
insan, sevdiğinin(!) adını el kadar derisinin üzerine yazacağına onun aşkından düşünemeyen beynine, onun için gümbür atan kalbine ve de yanan, tutuşan ruhuna kazımalı.

zira gerçek aşk budur. ilki mi ? ilki ilgi, heves, şehvet her ne dersen...
Anlık heyecanlarla anlık karar veren ayakları yere basmayan insanların işidir. Kafada kavak yelleri türü insan modeli.
Asla yapmayacağım şeydir. Günümüzde ki ilişkiler tek smsle bitiyorken bunu yapmak sığırlıktır gösteriştir başka açıklaması olamaz.
bos iştir. ayrılma durumu olması halinde gereksiz bir iş daha açarsınız basiniza. evlendikten sonra yapilabilir ama. hatta en iyisi çocuğun olunca çocuğunun ismini dövme yaptirmak.
saçmalıktır.
Saçmalıktır, annen olur anlarım baban olur anlarım, hadi kocan olsun onu da anlarım da sevgili bu yani bir gün bakıyorsun var ertesi gün yok yani demem o ki yapmayın böyle saçmalıklar.
Zeka yaşı ile ters orantılı olan eylem. Liseli iseniz buyuk bir jest olacağını düşünürken daha olgun çağınızda sığırlık olacağını bildiğiniz bir durumdur. Belki sevgiliyi hatırlatacak bir şey olabilir ama o bile risktir.

Eğer yaptırırsanız dovmeciden çıktıktan itibaren üzerini hangi dovmeyle kapatsam diye düşünmeye başlayın.
Bazı abilerimizin sevgisini kanıtlamak ve inandırmak için ablalarımıza yaptikları sevgi gösterilerinden biridir. Ablalarımizdan da yapanlar var ama abilerimiz kadar değil. Bunu gören h hanım ablamız bi gururlanır bi kibirlenir inanır bey abinin onu çok sevdiğine. Nice evliler bu taktikle evlilik kurtarmıştır. Oysaki sevginin manevi yönünü tatmış olan böyle şeylerin bahsini bile etmez ettirmez.

Gerçekten hissederek isteyerek yaptıranları tenzih ederim.
Sevgili değilde kocamın adını parmagına yazdırmak isterim.
En saçma şeylerden biridir. Ayrılınca bir de onu sildirmekle uğraştırır. Kısacası düşünmeden dövme yaptırmayın.
gereksizdir.
Eski sevgilim yaptırmıştı. En son ismimin yerine karga resmi çizittirmiş. Manidar.
Pişmanlıktır.
Zamanında beni istemediğini ısrarla söyleyen eski sevgilimin adını bilegimin iç kısmına yazdırıp baş harfinin üstüne de kral tacı yaptırmıştım, büyük bir hevesle "sürpriz" deyip gösterdiğim de "niye böyle şeyler yapıyon kızım sen" dedi öküz. Allahtan geçiciydi beddualar eşliğinde silmek için uğraştım.
dövmenin ilk asamasidir daha sonra bir ejderhanin göbeği olarak gelisecektir.
gerizekalılık belirtisi.
salaklık sonra sildirirler yada kapattırırkar 1 arkadasım o salaklığı yaptı aq.
iç çamaşırı değiştirir gibi sevgili değiştirenler için sıkıntı olabilecek bir durumdur.
Bunu yapanlara deli gözüyle bakardım. Hala daha yaptırmam ama artık anlayabiliyorum.
güncel Önemli Başlıklar