bugün

ya aldatılmışsınızdır, ya terk edilmişsinizdir, ya da paranoyaklıktan kafayı yemişsinizdir.
gta san andreas ta cj olmaktir. ama birileri oyunu fazla ciddiye almis.
evgiliden değil de belalım tarafından başıma gelmesi muhtemel olay.
Kürt işidir.Türk dediğin sevmesini de bilir ayrilmasinida.
Hüzünle sonuÇlanıcak eylemdir.
bir, reddeden kadına molotof atmak değildir.
C4 kökten çözüm.
Molotof koktyli kesmezse bir de rpg7 yi dene ...
Normal kafa cesareti degil. Ne icmisdir ki?
hadi canım bu kadarına pes dedirtecek durumdur. ama yapanı da varmış yuh artık.

http://www.samsunahaber.c...arari-odeyecek-74470h.htm
-ne oluyor kızım ne bu?
-baba bacadaki şişeyi kırmaya calısıyor.
-neden taşla tüfekle kırmıyor?
-sağlam olsun istiyormuş.
-allah tan isabetsiz atıyor yoksa hepten sağlam olacak.
-hihihi...
uzaklaşmasına sebep olacak eylemdir. atın, bir porsiyon karides kokteyl, yanında da alkollü meyve kokteyl, jest olur.
oldu olacak c4 koyun, komple kökten temizleyin evi. onu bunu bırak da bu pislik ne lan, kalksana alo temizleyin şu evi!
(bkz: bilincli yapılan mallıklar)
sevgilinin dördüncü beni istemeye geliyorlar numarasından sonra gerçekleştirilebilecek eylem.
(bkz: cinayet)
eğer adınız misal atıyorum haydar ise molotof kokteylini attıktan sonra "biji haydar serok eros *!!!" diye bağırıp kaçarsanız tam olur, cuk oturur. ama benim size tavsiyem sevgilinize güzel bir kokteyl hazırlayıp şömine kenarına geçin ve duygusal anlar yaşayın.
birde bu eylemin sevgilinin evine malafat kokteyli atma türü vardır. açıklamak gerekirse ev arkadaşlarıyla beraber toplamda üç kız yaşayan sevdiceğin evine haftalardır abi beaaea senin kızın taş gibi arkadaşları vardır yapsana onlardan bizede diye dolaşan abazan arkadaşları götürmektir. bir yerde gül gibi ortamı bitirmek sevdiceğin senden tiksinmesine sebep olmaktır... (bkz: sevgilinin evine malafat kokteyli atmak)*
(bkz: içip içip entry girmek)
*
kafayı yediğinizin önemli bir belirtisidir.