bugün

yapmıyan erkek yok gibidir. hatta bazan hatun kişi özellikle kısa giyer ki erkek karışıyor mu karışmıyor mu? karışmıyorsa hüzünlenir. sevilmediği sonucu çıkar bundan. aklı almaz bu gariplikleri.
erkeğin sevgilisini sevdiğinin ve onu kıskandığının göstergesidir.
gayet de normaldir. bana göre, hayatı paylaştığım insanın vücudu "özel"dir. bazı bölgelerin başka erkeklerin teşhirine sunulması ise kabul edilemez bir durumdur. hala bu onun tarzıysa ve vazgeçilmesiyse benden uzak olsun lütfen.
(bkz: Ben sana değil çevreye güvenmiyorum)
Bazen gerekli olabilen eylem. Uzun süreli ve anlayışın olduğu bir ilişki yaşıyorsanız etek boyu sorun olmaz, zira kız da erkek de karşı tarafın ne istediğini bilir. Ancak kısa süreli veya öylesine bir ilişki yaşıyorsanız ciddi arızalar çıkabilir bu konuda. Kızlara önerim abartmayın, erkeklere önerim ise mini etekliye sadece siz bakmıyorsunuz unutmayın.
kızın hoşuna gidecek bir eylemdir. kız kıskandığını hisseder. kıskanmakta bir kıza göre seviliyorum anlamına gelir. hoşuna gider ve gitmemiş gibi davranır erkeğin bu eylemi karşısında.
sevgilisini bir birey, ama tam bir birey, kendi ile eşit, kendi ile aynı haklara ve özgürlüre sahip olması gereken bir birey olarak algılamayan, sevgilisi olan kadını kendi malı zanneden, onu kafasında meta haline getiren erkektir.

ve evet ne yazık ki, kadın bu yoz, mide bulandıran ilişki şeklinin, algılama şeklinin devemlılığını sağlayan taraftır. etek boyuna tercih eden, kendisini iğdiş eden, kendi varlığını kabul etmeyen ve erkek olduu gerçeğini onun kadın olma haline dayatan erkek bireyleri tanrılaştırmalarından, onlara tapınmalarından kaynaklı bu ilişki şekli, yani erkeklerin kadınların etek boyuna karışma, yaka açıklığına karışma, saç rengine karışma, tırnak uzunluğuna karışma hali devam edebilmekte ve bu durum normalleşmektedir.

ama kesinlikle sapkın bir şeydir. izin verilmemelidir. herkes kendi bedenine sahip çıkacak kadar bireydir.
erkek dediğin; ılgaz dağının bile etek boyuna karışır.
basbasa kalindigi durumda dişi eteginin kisa olup olmadigini erkeginin penisini kontrol ederek anlayabilir.

etek cok kisaysa ev ortaminda er kisinin kalbi çük kismina kani pompalar ve demir gibi olur. aksi halde pipi boyutlarinda hareketsiz bir sekilde takılır.
güncel Önemli Başlıklar