uzmanlar çok romantik bir eylem olarak niteliyor bunu. partnerler arası ilişkiyi kuvvetlendirici etkisi varmış. ilişkisine renk katmak isteyenler denesinmiş. ben hiç denemedim ama enteresan olabilir. yıkın tabularınızı. bu dünya kimseye kalmaz.
ağda yapmanın daha faideli olacağını düşündüğüm etek traşı yöntemi...
tanım yapayım derken cümleyi bitirememek bu olsa gerekk...
efendim kimse sakallı bir şeyi öpmek istemez. Ben istemem en azından...
yaptırılır amma yapılmaz, ne gerek vardır.*
son derece tehlikeli bir partner aktivitesidir. Adrenalin sevenler için birebirdir.

Efenim düşünsenize kız arkadaşınız almış eline tek bıçaklı permatiği, çömmüş önünüze, cırt cırt indiriyo jileti. Yok anam ben dayanamam bu heyecana, eli kayar keser bi tarafını neme lazım, sonra uğraş dur işin yoksa.
partnere bağlıdır. partnerin önceden sinir katsayısını hesaplamak, yüksek değilse yükseltmemek gerekir. Baktınız sakin, huzurlu, fantaaazi dünyası sizi bekliyor demektir.
abazan erkek bünyelerin romantizm* içine edecekleri aktivite.
örnekleyelim;

- dur pompacan, az kaldı şurayı da halleder... naptın sen hayvan herif, ne oldu da boşalıyorsun şimdi ?
- nabıyım verengül tutamadım kendimi, hazır elin değmişken bir de ağzına alıversen.
- ^^$%^"$%&'??
*
usturayla gerçekleştireceksek, cazip gelebilecek olan hatta yer yer ilişkime yeni heyecanlar katmak için atakta bulunabileceğim eylemdir. * *