bugün

açık söylemek gerekirse yan bastığınızın göstergesidir. herşeye bir sorun sürekli moral bozukluğu hali ve mutlu edememe baş gösterecektir. eğer çok sevmiyorsanız zaten terkedersiniz. ama seviyorsanız onun için üzülmekten saçlarınız beyazlaşabilir bile.
her zaman gülümseyen ve çok konuşan birisiyse eski günleri çok arayacağınızın işaretidir.
sevgili bayan ise kendisine yaklaşacak ilk erkekten etkilenip sizi aldatmasiyla son bulacak duygu durumu saclamasidir.
Düzelince size yol verir.
üzücü bir durum.
iki tokat çakın kendisine gelir. ewed
sevgili olsun olmasın, tanıyı psikolog koyacaktır.
bi halt etmiştir.
oral seks ile depresyondan çıkarmak gerekir.
onu yeterince mutlu edemediğini gösterir.
bu sadece bize bağlı bir durum değil neden girdiğini sorgulamak lazım. Maddi durumlar, aile sorunları gibi bir çok depresyona girmek için seçenek var.
Kızım ailevi sorunlarım var falan diyorsa sizi sevdiği için uzak tutmaya çalışacaktır.

Evet evet sevdiği için..
Balık burcu olanı var bir de. Doğuştan depresyon doğuştan üzgün... Ama çok seviyorum bebişi nasıl tatlı ehm neyse efendim insandır bunlar olur böyle depresyon vs.
Herkes mutlu olmak için kolay sebepler bulamaz maalesef. Yardımcı olun insanlara; iyilik etmek, destek olmak sizi azaltmaz.
sevgilinin bedeni ruhen ve bedenen "imdat" işareti veriyordur, profesyonel yardım alınmalıdır.
benimki sürekli bir depresyon halinde hayırlısı olur inşallah.