bugün

sevgilisi olunca çoook mutlu olacağını düşünen abazanların aksine yaşayıp öğrenmiş kişi sözüdür.
Sevgilim olduğundan beri mutluyum bazen kavga ederiz tartışırız ama içten içe sevgimiz hep devam eder. Mutluyuz hep de mutlu olcaz ama keyfimiz olmuyor bazen.
Sevgili yapınca hayattaki sorunlar otomatik çözülmüyor zaten. Aksine onun da dertlerine ortak oluyorsun. O da seninkilere. iki kişi olmak daha mutlu değil daha güçlü yapar.
ilgili kişinin durumunu bilememekle beraber maddesel bir yaklaşımda bulunayım.
Kapital sağlamsa sevgili'nin kafasını güzel yaşarsın yemeler içmeler gezmeler tozmalar hediyeler vs fakat aksi durumda onun için bir şeyler yapamıyorsan can sıkar üzer biraz renksiz olur.tatsız ve tuzsuzdur.Malesef para bu dönemleri renkli kılan şeydir.
rahat batıyosa demek ki.
Mottom.

görsel
Bu durumda sevgiliden ayrılılır, rahata erilir, sonra mutsuzluğa neden bulunmuş olunur.
Vermiyorsa olabilir.
Var da yok gibi de sanki gözleri bana değil de bir hiçliğe bakıyor gibi. içindeki boşluğu hissediyorum .Ama biliyorum orayı doldurmak için çok küçüğüm.seviyorum galiba onu ama onun beni sevdiğini hissedemiyorum. Kızlar sevmedikleri erkekleri öper mi bilmiyorum. Dudaklar sadece şehveti mi taşır? Sevgisini de taşıdığını bilsem keşke ama bilmiyorum. Evet sevgilim var ama ben de mutsuzum.
Sevgiliyi bırak.
Sevgilinin mutluluk olmadığını yeni anlayan yazar isyanı.