bugün

(bkz: bunu yapan insan olamaz)
En az bu sevgiliyle ilişki kurmuş diğer sevgilinin de öküzlüğüdür.

(bkz: kıroyum ama para bende)
canım sevgilim ben ayıyım ayılığıma sen de sahit ol demektir.
-safinaz al şu parayı kendine bir şey al yorma beni
+allah belanı versin cezmi
-tamam versin al şu parayı
+boyun devrilsin
-olur al şu parayı
+iki yakan bir araya gelmesin
-ulan dua etki bugün sevgililer günü yarın bittin sen
+yarın da allah belanı versin cezmi
sevgilinizin profesyonel bir hanım olduğuna işarettir.
tatlı hayatta işlenmiş konu.
Haluk Bilginer sevgililer gününü unutmuştur ve bunu anlayınca ne yapacağını şaşırır. "Biz sevgili değiliz ki, karı kocayız" demesi pek bir işe yaramaz. Daha sonra cebinden bir miktar para çıkararak "git kendine bir tane kürk al" der. Türkan Şoray iyice deliye döner. Haluk Bilginer ise elini cebine atıp bir miktar daha çıkartır ve "iyi o zaman git iki tane al" der ve izleyiciyi kopartır.
Tabi burdan yazmakla ancak bu kadar oluyo,izlemek lazım.*
artık 'sevgili' olmadığınıza delalettir malesef.
(bkz: oha)
sevgilinin adına, aşkınıza basılmış bir para ise neden olmasın? *
sevgiliye bir türlü hediye beğenemeyen insanların yapması gereken davranıştır. ee tabii kızın eline 10 lira vermek üniversite öğrencisi işidir. mesela ben derin bir iş adamı olduğumdan her sevgililer gününde o günün şanslı sevgilisine 10.000 dolar veriyor, umarsızca harcamasını sağlıyorum. 14 şubatta sevgilim olmak için yanıp tutuşan 1000'lerce genç evimin önünde kuyruk oluşturuyor yahu, içinde erkekler bile var, ne hallere düşmüşler.
(bkz: başlığa gel)
bir de el öptürürler kesin para verecekler diye *
parayı alan sevgilinin 'helal et,helal etmessen almam,helal et bak' demesiyle devam edebilecek olan hadise.

(bkz: umut sarıkaya)
-"al şu parayı da götüne başına bişey bişey al! ne lan bu giyinmeden geziyon resmen" şeklinde sevgiliye mesaj verilme amacı güdülen eylemde olabilir.
(bkz: iron man)
sevgililer gününün mantığını kavramış sevgili davranışı.
sevgililer gününde sevgiliye herhangi bir şey vermek kadar saçmadır. zira günün kendisi saçmadır. şimdi hiç girmeyecem tüketim psikolojisinden yararlanan kapitalist düzen bik bik diye ama öyle. siz anladınız işte geçmiş ses kayıtlarını tekrar dinleyin.
Acı gerçek.. Bu durumdan memnun olup küçük ve anlamlı bir hediyeye tercih edebilecek çok sayıda kız vardır.
bunu yapan şahıslar 14 şubatı ayrılık günü olarak kabullenmek zorundadırlar ayrıca bu hareketten sonra da ben ne yaptım da benden ayrıldı bu kız diye düşünecek kadar moron olmaları da su götürmeyecek bir gerçektir.