bugün

beraber olunan şiddet eğilimli sevgili tarafından şiddete maruz kalma durumu.bedeni değil, kalbi acıtır.
nedenleri;
-kıskançlık,
-sevgili tarafından belirlenen kurallara itaatsizlik,
-aşağılık kompleks,
-aşırı sinir,
-aşırı şiddet eğilimi,
-bozuk psikoloji vs.
derhal önemsiz kişi sviyesine düşürülür. hatta abiye dövdürülür.
eğer dayak yiyen taraf kadınsa. (bkz: ayrılma sebebi)

eğer dayak yiyen taraf erkekse. (bkz: intihar sebebi)
elleri kırılsın diye tabir ettiğimiz şahısların kendini bilmez davranışı sonucunda gelişen olaydır
çift iki judocudan oluşuyorsa her gün görülebilecek bir olay. bir gün biri döver, diğer gün diğeri tuş eder.
bunu yapanların var oldugunun bilinmesi kotu olan durum. *
güzel memleketimin, güzel insanlarına has bir durumdur. klasik ham, yobaz, cahil insan davranışıdır. başına gelen birey yapabilirse önce sebebini kendine sormalı. çünkü bir yerlerde bir yanlış yapmıştır. aslında hayatta genel olarak insanlar güzel ve müspet olayları sahiplenirler ama menfi bir durum veya olay ile karşılaşıldığında kendine ''nerede hata yaptım'' diye sormak yerine , suçlu arayarak olaydan sıyrılmaya çalışır ama hayat farklı bir zamanda benzer olayı tekrar yaşatır ona, ta ki sorunun özünü bulana kadar.
kimi erkekler ki bu gruba bende giriyorum, eğer seviyorlarsa asla taviz vermezler, buna şöylede diyebiliriz, ben sevecem, değer verecem, uğruna karakterimden bile taviz verecem, hayatımı sevgilime göre yaşayacam, sevdiğim bana yanlış yapacak, dövmem! kemiklerini kırarım.
olayda odaklanılması gereken mevzu sevgili değil dayak mevzuudur. dayak kimseye yakışmaz. atana dahil. bu şartlar altında hiçbir şekilde yaşanmaması temenni edieln durumdur.
söz konusu kişiyi "eski" sevgili yapmak için yeterli sebeptir.
hatta abiniz varsa intikamınızı alabilirsiniz.
eger dayak atan ya da dayak yiyenlerden biri unlu ise potansiyel manset ya da direkt 3. sayfa haberi.
eger iki taraf da unsuzse dayagin siddetine bagli olarak potansiyel 3. sayfa haberi.
eger iki taraf da unluyse direkt manset.
şakayla başlayıp içini çeke çeke ağlamayla son bulan eylem.
eğer "sevgili" gerçekten seviliyorsa, büyük bir hayal kırıklığı ve acı veren bir durum olur. zaten sevmediği bir adamla birlikte ise kişi dayağı hak etmiştir*. şaka bir yana her toplumda görülebilecek bir durumdur bu. aşırı sahiplenmenin, kıskançlığın bazen ruhsal bozukluğun yaptırdığı eylem. hiç bir şeyin bunu haklı çıkarmayacağı gibi yapandan koşar adım uzaklaşmak gerekmektedir. fakat sevgiliden dayak yemek durumu onun ruhsal bozukluğundan kaynaklanıyorsa bu ondan kolay kurtulamayacağınız anlamı da taşır ki bu nedenle birlikte olunacak kişi iyi tanınmalıdır. ha ne kadar uzun zaman tanısak da bir gün başka bir yanını öğrenebiliriz orası ayrı. ilk başta çok anlayışlı olan sevgili daha sonra bambaşka birine dönüşebilir.

ilk tokat belki sonrasında gelen özür ile affedilir fakat yapılan büyük bir yanlıştır. tekrarı olacaktır, bir kere kalkan o el bir daha kalkmakta tereddüt etmeyecektir.bu nedenle ne kadar çok sevilsede ayrılık en iyi çözümdür. bir anda her şeyi bitirmek istenmiyorsa karşı tarafa bir daha olması durumunda kaybetmenin ne demek olduğunu anlaması için uzun zaman ayrı kalkamakda iyi bir çözüm olabilir.

velhasılıkelam sevgiliyi iyi tanımalı, saygı duymalı ve saygı duyması gerektiği en baştan empoze edilmeli. onun sizin sahibi değil sevgilisi olduğunu ilk başlarda benimsediğinin bilinmesi gerekir. dayak kimden yenirse yensin acı verir.sokakta bir başkasından dayak yeseniz vücudunuzda bir kaç yeriniz acır belki fakat sevgiliden yenen dayak kalbi acıtır, kolunuzu değil kalbinizi kırar.kol kırığı geçer fakat kalp kırığı tamir edilemez. affederseniz affettiğinizi sanıyorsunuzdur sadece..
sıkıysa yap denilesi eylem.
bazen dayağında hoşu güzeli vardır. hele sevgiliden yeniyorsa tadından yenmez.*
sevgilim değil mi döver de sever de kızlarının sonucu.

(bkz: malsınız) *
aşağılanmanın, ezilmenin uç noktasıdır.

bir tokat iner yüzüne. ne yapacağını şaşırırsın. arkana bakmadan çekip gitmek istersin, kolundan tutar. "alt tarafı bir tokattı, seni sevdiğim için yaptım" der. "büyütme..." içinde büyüyen öfkeyi, nefreti, onu parçalama isteğini bir kenara bırakır sadece "beni rahat bırak. bir daha asla karşıma çıkma!" dersin. demelisin! çünkü bir şeyin ilkini kabullenince gerisi gelir. bir tokatla başlar, tekmeyle sürer, beyin travmasıyla sona erer. sevdiğin için bile olsa bu rezilliğe bir kez boyun eğersen, gerisi gelecektir...
erkeğin kıza attığı dayağın erkek için hoş olmadığı, eğer dayağı atan kız ise yine erkek için hiç de hoş olmadığı, "her iki ucu da .oklu değnek" diye tabir ettiğim olaydır...
sevgiliden dayak yemek değildir başlığın aslı öküzden dayak yemektir.

(bkz: bildiğin öküz)
aşkı "hard" yaşayan bünyeler için sıradan durumdur. var mıdır böylesi? elbet ki var!

caaanım memleketimin ağa dizileri ile büyümüş genç kızları, "godumu oturtan haşin erkek" hayaline fazlaca kendini kaptırmış olduğundan, kahvede taş çaldı diye ıstakaya oturtulan yiğit(!) delikanlılarımızın hırpalamalarını, tartaklamalarını orgazm zevki duyarak yaşamaktadır.

büyük bir türk düşünürü der ki; (bkz: söversen sevilirsin döversen sana taparlar)
olması gereken bir durumdur, malum sevgili dediğin senin gururundur senin olmadığın yerlerdeki vitrinindir ve senin mizacına uymayan bir hareket yapmsı durumunda başka yöntemler işe yaramıyorsa dövülmesi gerekir. kendim için söyleyeyim, ben sevgilime şiddet uygulamış biriyimdir, yine olsa yine yaparım. *
sevigiliyi şutlama sebebi. *
tez vakitte arkadaşa, kardeşe, kuzene haber verilip karşılığının verilmesi gereken durumdur. ben yaradılış olarak daha güçlüyüm döverim zihniyetine sahip olan kişiye bir elin nesi var iki elin sesi var * * * atasözü hatırlatılmalıdır.
dışardan bakıldığında asla tahammül edilmeyecek bir şey olarak görülse de yaşandığında sineye çekilen zamanların olabileceği olaydır. eziklikse eziklik. ama olabiliyor.
bazı kızların hoşlandığı hadisedir. *
-aysuuu volkan bana vurduu bakk kolum mosmorr off çok güzeldi yaa
-ay nası vurmuşş keşke benimde bana böyle vuran bi sevgilim olsaydı yaa..

(bkz: anan anan)