bugün

insanın kendine baktığı en sihirli ayna.
Sevgili dediğin arkamı toplayacak biri olmalı . Çok uğraştırırım ben . Dayanabilen 1 kişi oldu.
görsel
(bkz: dert yoldaşı) olmak yerine, şu yıllarda (bkz: yatak arkadaşı) olan meslek grubu.

(bkz: kabiliyet)
(bkz: ruskekosu) ❤️
"Aşk, birine seni mahvetme yetkisi vermek ve bunu kullanmayacağına güvenmektir."

Sevgili, bunu kötü niyetle kullanandır.
genellikle ortaokul ve lise hayatında yapılan, "seni seviyorum", "sana aşığım" gibi kelimelerin ötesine geçemeyen kişilerin kurduğu ilişkilerdir.
uzaklarda olup özlenen.
Belki de bir enrty kadar yakınındadır.

(#40221249) djdjdjd.

(#40221327)
Omg birbirinin içinden çıkan kadıncık ve erkekçiklerin zavallıca çaresizliği. Tıpkı içinden zıt cinsiyetlisini çıkartan matruşkalar gibi. Bu içiçelik gözlerimi yaşartıyor dedirten aşk dolu başlık.
Yaklaşık olarak 3 senedir hayatımda yer bulamamıştır.
neredesin ey sevgili sensiz geçmiyor geceler bir türlü ötemiyor kuşlar. evet.
yanında olmadığında karanlıklar içerisinde kaybolmana sebep olan melek.
El kızartmaca da oynayabiliyoruz, makette yapıyoruz, hiç konuşmadan çay da içebiliyoruz, saatlerce hiç susmadan da geçirebiliyoruz.

Bazen karikatür okuyup gülüyoruz, bazen birbirimizle dalga geçip gülüyoruz. Bazen ağlıyoruz...

Bazen havadan sudan, bazen ciddi ciddi...

Bazen sinemaya tiyatroya gidiyoruz bazen hastaneye. Bazen tuvalet kapısında bekliyoruz birbirimizi bazen otobüs durağında. Trende bir çocuk görüp seviyoruz ya da meydanda bir köpek.

Bazen müzeleri dolaşıyoruz, bazen bomboş geziyoruz sokaklarda el ele.

Bazen birlikte gidiyoruz camiiye. Bazen taksimde şişe tokuşturuyoruz.

Bütün bunlar olurken, dışarıdan hayretle, gıptayla, övünçle bazen de 'bu salaklar ne yapıyor' diyerek bakıyorlar.

Ben sevgilime, Dışımdan "totonu kaşı nazar değmesin." Diyorum. Içimden iyi ki...
Erkek arkadasim bana onemli olan birlikte gecirdigimiz guzel gunler insan ilerde bunlari hatirlayip mutlu olmali demişti ben oyle yapacagim demisti... (herzaman gundemimizde ayrilik vardi)O donem bende ona katiliyordum. Ayrildiktan sonra kendisine aglamaktan katildim. Ana fikir ; sevgili guzeldir tabiki bir donem senin bir parcan olur. Varligina oylesine alisirsinki o yokken ne yapiyormusum vs diye dusunebilirsin hatta. Ama cok dusunmemek lazim nede olsa bir gun bu merak gideriliyor o gidince hatirliyorsun onsuz ne yaptigini nasil yasadigini...
sız sız olun kıymetını bılın. hele o kısının sızın ıçın en doğru kısı olduğuna ınanıyorsanız asla onu üzmeyın ve fedakarlık yapın.
Bütün şarkıları yanlış bilen ve 1 tanesini ezberleyemeyen bana verilmiş kutsal hediyedir ki duyduğu her şarkıyı doğru olarak ezberler ve ben karıştırdığımda eşlik eder...
Tuhaf birşey bu sevgililik. Seviyorsun, çok seviyorsun ama sevgili olmadan bir anlam ifade etmiyor hislerinin. Bulunmuş en güzel tanımlardan biri olabilir bu sevgili.. sevdiceğine hislerini ifade edebildiğin, onunla günlerinin bir başka güzel geçtiği ve ota boka ilk aklına düşenin o olduğunda farkettirebildiğindir. Şuan bunlara sahip olduğum için, gözlerine bakarak seni seviyorum diyebildiğim için ve karşımda da sen olduğun için ne kadar şanslıysam bir fazlasını hissediyorum..**
Ağzını yüzünü yemek istediğim insanlar arasında ilk sırada yer alan, bir sözü heyecanlandırmaya, içimi ısıtmaya yeten saf tatlılık olarak tanımlayabiliriz. Neler neler yazılır uğruna, ama sadece ona kalsın.
Artık bana çok uzak olan kelime, bir başkasından sonra yeni bir hayata alışmak, tanışmak, kaynaşmak sevgililik etc.. bana çok yorucu ve uzak geliyor. Ağır lover olanlardanım. Öyle kolayca yoluna bakanlardan bir olamadım.
insanların sözlükte yardırma sebebi.

Allam hepiniz şekil şukulsunuz ank.
'eski' sıfatı takılalı 6 ay olmasına rağmen hala rüyalara giren tek kişidir sevgili. sevişirken dinlediğiniz müziği açıp eski mektupları okurken kirpiklerin ıslanmasıdır.

karakterli olmak böyle bir durumda devreye giriyor galiba. karakterli adam hata yapmıyor, mücadele ediyor, kaçmıyor galiba. çok üzgünüm.
Canimin ici. Seni cok seviyorum. Bir gun bunu okudugunda (stalklayacagina inaniyorum ama zannetmiyorum) yaaa kalbiim diye icinden gecireceksin.

O zamam beni arama, bana mektup yaz. Cunku benim sana duzinelerce mektubum var. Bir tanem.
Hayatınızın en özel insanlarından biridir.
yürek ısıtan cümleler ne güzel.