bugün

Selam, ben geldim. Çok yorgunum sözlük. Yeniden başlamalıyım pek çok şeye. Ama gücüm yok. Mücadele etmekten de koşmaktan da yoruldum. Sonsuz döngüye ayak uydurmak zorundayım. Nasılını henüz ben de bilmiyorum.
bugünü de sağ salim atlattık. sıra yarına sağ salim kavuşmakta. görüşürüz.
günlüklerin genellikle ilk cümlesidir.
Bugün de istemedim şeyler oldu. Biraz kafamın dağılmasına ihtiyacım var acaba tamamen dağıtıp yok mu etsem? Ama beni çok sevenler ? Bilemiyorum günlük. Bunları hak etmedim. Güzel sözlere iyi hissetmelere o kadar hasret kaldık ki..
Karşı cinsten karşılık bulamayınca günlükle sevgili olan kişinin söylemi olabilir.
sanırım 2007-2009 yıllarını çok özledim.
herkes istediğine kavuşsun.
Fırtınalı hayatıma yeni bir endişe kaynağı değil de huzur ve rahatlık getiren bir güce ihtiyacım varmış aslında.
bugün sınıfımdaki bir kızla öğlen 11-12 gibi duş fantezili seks yaptım.
klasik günlüğe giriş cümlesi.
kendini tanımanın en kestirme yolu günlük tutmaktır.
Günlükten sevgili mi olur dedirtebilir.
yarın güzel bir yere yemeğe götürülmelidir...
Bugün de can sıkıntısı ile geçti. Bazen daralıyorum bunaliyorum. Yalnız mıyım? Değilim ama o kadar yalnizlastiriliyorum ki ne yapacağımı bilmiyorum. Bunlar da geçecek biliyorum ama icimdekileri dökmek istiyorum. Umarım her şey yoluna girer.
görsel
Sevgili günlük. Bugün çok mutluyum. Baktım onlar benden para isteyecekti, hızlı davranıp ben onlardan istedim.
Sevgili günlük,

Bugün şehrin Işıklarından, gürültüsünden, kalabalığından uupuzak bir yerde; Erciyes Dağının eteklerinde yıldızları izledim, pozladım. Öylesine güzel bir hazdı ki anlatmaya kelimelerim yetmez.

iyi ki...
"biraz da sen anlat ben dinleyeyim" diyerek kendisine ufak bir çalım atılabilir..
Günlük yazmaya başlamadan, sayfa başına atılan başlık.

Bilen bilir vakti zamanında, " küçük ev" diye bir dizi vardı. Evin oğlu küçük john, her bölüm sonunda günlüğünü yazar, olayları kendi gözüyle yeniden değerlendirirdi.

Hani kardeşi Laura ingless vardı, dağda bayırda koşturan.
Kasaba bakkalının kötü kalpli fettan bir kızı vardı, adını unuttum iyi mi?

Üffff hatırlamadınız mı?
Hani şu kovboy kasabasında geçen dizi beee!
sevecek birini bulamayınca söylenen sözdür.
Sevgili günlük
Bugün kalktım saçımı ördüm sonra gene uyumuşum. Sonra gerçekten kalktım. Kahvaltıda hünnap yedim. Çocuk çok sıkılmıştı evde onu parka götürdüm. Zorla salıncakta sallandırmaya çalıştım durmadı beyinsiz nerde yerde çöp var onunla oynuyo ağzına alıyo falan. Hep karlara girdi üstü başı sırılsıklam oldu titredi biraz ben de kucaklayıp eve götürdüm. Bi de banyo yaptırdım.Sonra ev ahalisi geldi hemen savunmaya geçtim dedim bu çocuğun kafası kokuyodu ondan yıkadım aferin dediler. Sonra işte ıslak çamurlu montla kıyafetlerini hemen makineye attım anlamasınlar diye. ama makine garip sesler çıkardı. Evin reisi kıllandı biraz. Baktım makine su sızdırmış banyo göl olmuş.su gölünü yok edip makinenin bozulduğundan haberim yokmuş gibi yaptım. inşallah gerçekten bozulmamıştır. Akşam yemekte makarna yedim.
Bugün yeni işimdeki ilk maaşımı çektim.
bugün de mutluluktan uçamadık.
hadi selamun aleyküm.
Sevgili diye hitap edilebilecek tek nesne sen kaldın etrafımda, bir de kedi ve köpekler. Aslında buraya bir şeyler yazmama gerek yok her günüm bir önceki gün ile aynı yaptıklarım farklılık göstermiyor. Her hafta sadece bir gün yaşıyorum diğer altı gün ise o bir günün türevi. Beni kurtaran arkadaşlarıma sövsem mi teşekkür mü etsem bilemiyorum oysa ne kadar asil bir ölüm olurdu bir köşede sessiz sedasız gebermek.
Yıldan yıla değişiklik gosteren günlük başlangıç cümlesinin ilk etabıdır. En son giriş cümlesi kalkar direk mevzuya girersin. Sonra zaten hiç okunmayan mektuplara dönüşür.
Bütün kalpsizlerin mınakoyim.