bugün

ilanlardır. şahsım tarafınca dinsiz e-sevgili aranıyor.
edit: erkeğim amk.
(evlenene kadar cinsellik yaşanmayacak sadece duygusal ilişki kurulacak!) kutsal bakire/bakir aranıyor ilanlarıdır efenim.
17 yaşında olduğunu bir kez daha bağıra bağıra ilan eden yazarın verdiği ilandır.
(evlenene kadar cinsellik yaşayacak duygusal ilişki kurulmayacak!) kutsal motorlar aranıyor ilanlarıdır efenim.
(Bkz: baskanim atlar kacmis.)
ben kendime ariyorum. acik ve net.

esmer orta boylu hafif toplu

edepli namuslu sozluge uye olmamis yakisikli bi erkek ariyorum.

cevrenizde var mi bu tanima uyan hemen beni arasin.
Bu ortamda sevgili aramak nekadar. Mantıklı bilmiyorum. Ama sanırım bende arıyorum. Cinsiyeti bayan olsun yeter.
evet, aranıyor, bilgili, kültürlü, akademik yönü kuvvetli tartışabilen sevgili aranıyor. varmı lan, var mı?
sözlüğün güzel, alımlı , çalımlı kızları 29 yaşındayım istanbuldayım er kişiyim tanışmak isteyen bayanlar mesaj atabilir.
Türk kızlarını sevecegime 31 çekerim daha iyi.

Tanım: italyan kızlarının hastası.
Sevgili aramiyorum ama birinin bana " seni seviyorum " demesini cok istiyorum. Yalan olsun, yapmacık olsun ama olsun.

Edit: sozluk halkinin duyarli oldugunu soyleyebilirim. 4-5 kisi ozel mesajla sevgi ifadelerinde bulundu. Cok mutluyum.
Eli ayağı düzgün, kör topal bir sevgili istiyorum.
melisim buradaysa alırım bi dal.
Müziksever olmalı. Özellikle saksafon çalmayı bilmeli.
(bkz: o kendini biliyor)
bittabii..
Aklı başında olmayan, 24 25 yaşlarında, çılgın, eğlenceli kadınlar yeşillendirsin...
nefes alan 23-29 yaş arası az konuşan baayan aranıyor...
Adım: tanışınca söylerim.
Lokeyşın: denizli.
Boy: 1.55
Kilo: 65
Meslek: düğünlerde halay çeken, cenazelerde ağlayan kadrolu yancı.
Hobiler: kitap kapağını çekip instagram'a atmak.
Fobiler: Serdar Ortaç dinlemeyene fobiliyim.
eleman aranıyor ilanlarıyla benzer ilanlardır. ikisinde de ciddi ik çalışması gereklidir.
Madem böyle bir ilan başlığı varmış, bizde verelim ilanimizi. Hadi Rasgele.

185 boy olmasi lazim. Son taliplerim epey uzundu çıtayı düşürmüyoruz.

Onun dışında uludagda olduğumuz için cok da beklenti yok hani. Uzun olanlar tek tek özelliklerini mesaj atarsa içlerinden bir seçim yaparım. Belki iki seçim yaparım duruma göre.

Maaşsız "eleman" aranıyor ilanlaridir.
bu ilanların sonuç verip vermediği ancak aranın bulunup bulunmadığı konusun sır olmaktan çıkarılmasıyla mümkündür.
Nefes alsın yeter.
(bkz: böbrek avi)
En dikkati mi çeken olay da şudur yaşa kaç istersen o demiş olması elemanın. O nasıl oluyor acaba nabza göre şerbet veriyorum mu demek istedi yoksa arkadaş bir cin mi. Enteresan gençlik.*
https://m.youtube.com/watch?v=eP8lpHC7fIE

Bu adam gibi bir baba olacağına inanıyorsa, direk nikahıma alayım.
04.30/ 04.45