bugün

En kiyak yasam bicimidir.
Cunku Zamani gelince o sizi bulmak.
çünkü kontör olmamak.
Ne zaman mutlu bir yaşam kurmak ?
asıl sevgili aramak ayrı bir konu, sıradan olan aramamak. yahu sevgili aranır mı hayır tabii ki de çağrı bırakılır. şaka bir yana aşık olunur, hoşlanılır veya sevilir ve karşılık alınırsa adı ilişki olur. alınmazsa ya platonik kalınır ya da unutmaya başlanır. o ne görücü usülü gibi "kanka bana bi kız\erkek bul yeaa" tadımlık mı istiyon canım kardeşim?
bunların hepsi birer hayal olmak.
dogru olandir cunku o beklenen sevgili hic gelmemek.
genel geçer olmayan karardır. insan mutlaka romantizm ve cinselliğe ihtiyaç duyar.
Arayınca bulunmuyor böyle şeyler ondandır.
sevdiği olan insan beyanı.

sevdiği olmayıp sevgili aramayan biriyle henüz tanışmadım.
olan da yalan söylüyordur.

sevgisini paylaştığı, sayıldığı, hep yanında değilse de ruhen kokladığı biri vardır.
zaten hazırda vardır. yoksa ohooo.
açık konuşayım ibne olduğunuzu gösterir. şimdi gelsin eksiler.
aramaya gerek yok.bela gelip kendisi buluyor zaten.
Arkadaşlara ve akrabaya haber salıp beni biriyle tanıştırın diyen biri olmamaktır.

Sizinle sevgili olup olmayacağını görmek üzere tanışan biri sevgili arıyordur.

Ben şahsen sevgili arayan bir kişiye mesafeli yaklaşırım. Bir süre sonra seni seviyorum dediğinde acaba gerçekten seviyor mu yoksa bir an evvel evlenmem lazım diye mi düşünüyor diye icimden geçiririm

Bu kötü demiyorum yanlış anlaşılmasın. Sadece bana uygun değil.
arayıpda bulamadıktan sonra hayata siktiri çekmek le başlar genelde.
bir erkek için nasıl aranan kızla uzun süreli ilişki kolayca kurulamıyorsa, bir kadın içinde aranan erkekle uzun süreli ilişki kolayca kurulamaz.

bu sebeple uzun süreli ilişkiler aranarak bulunmaz. olacağı varsa olur. kasmayın kendinizi bu kadar, anın keyfini çıkarmaya bakın.
Sevgi gibi bir şeyi arayarak vermekte çok garip, aşk neden aşk?

Apansız olduğu için aşk, sizi boş anınızda vurduğu için aşk.
sevgili aranmaz sevgili olasi kisi size gelir zaten.
güncel Önemli Başlıklar