bugün

Canından bile çok sevdiğindir aslında karşında oturan .. ama bir yabancının gözlerine bakar gibi olursun, düğüm olmuştur kelimeler Boğaz'ında.
Bilmiyorum sözlük bilmiyorum inan .. o mudur cesaretimi kıran .. beni yabancılaştıran yoksa yaşanmışlıkların kırgınlığımı var hala kalbimde.
sanki yaşadığınız o hayat sizin değil de bir başkasının gibi gelir.
Sanki daha önce hiç tanışmadık, her şey yalanmış bile diyemeyecek kadar yabancıyım.
Her insan birbirine yabancıdır. Hatta insan kendine de yabancıdır.
ne sevişmesi ya?
hiç görmeden aylarca konuşmak hakkında anlattığı kadarıyla yetinmek daha fazlasına ulaşmak ve araya giren staj-iş ikilemi arasında kalan biz.

şu an ise onu tutuyor onu oyalıyor ve geçen her zaman yabancılaşıyorum, bilmiyorum ama oluyor zamanla.
Sıkılmak,onun kendine uygun biri olmadığının kafana dank etmesi,ilk zamanların heyecanının kalmaması ve olabilir..ben dostlarından bile sıkılıp arayıp sormayan biriyim..rutin sıkar hakkaten..sorunu kabullenip çözüm üretmektir mantıklı olan,birsüre gorusmemek ilişkiyi bitirmez,aksine geçirdiğiniz zamanların kalitesini arttırır..
Onu bir yabancı olarak hatırlamak istemiyorum sözlük .. böyle bitmemeli her şey.
Sevdiğin sana yabancı olduğunda olan durum.
Retricadan süzülüp atılan fotoğraflar sonunda ilk defa buluşunca gelen his. Sen kimsin?
Ondanda kaynaklanır bizdende kaynaklanır çoğu zaman olay aradaki sevginin bitmesiyle başlar saygınında bitmesi ve tahammülsüzleşmeyle aradaki bağ tamamiyle kopar.