bugün

maalesef %99 gerçek olan eylem en iyisi unutmak.
Yok öyle bir gerçek burda yok yani. Çok şukur yok.
acilarin en büyüğü, hele bide seni arkadaş olarak goruyorsa....
Bir am uğruna değmeyecek hadisedir.
Karı mı yok oğlum sana denir, delik hep aynı delik nasılsa.
seven sıkılır, sıkan sevilir. Durumum özeti bu olsa gerek acı bir durum.
hayatın kazığıdır... ***
ardından '' sana kız mı yok '' gerçeği domalır önüne,
sen de '' evet bana kız yok amk ''der, koyarsın götüne.
Genelde öyle olmaz mı ? Sen onu seversin o başkasını. Üstüne gelir sevdiği çocuğu anlatır sana, onun için ağlar. Sen de kahrından içersin arkadasından.
Genelde öyle olmaz mı ? Sen onu seversin o başkasını. Üstüne gelir sevdiği çocuğu anlatır sana, onun için ağlar. Sen de kahrından içersin arkadasından.
arka planda orhan baba çalmaya başlar "kabahat seni sevende"
Belki bir umut oda beni sever diye beklersin günlerce aylarca ama seni sevmeyeceğinide bilirsin. Hayatın allak bullak olur kendini sigara içki bunlara verirsin ama bunların da bi faydası olmayacağını bilirsin. Ayıldığın zaman yine bu acı gerçek karşına çıkar ve sen bok olmuş hayatına devam etmek zorunda kalırsın.
Daha da acısı sevdiğin kızın seni sevip sevmediğini hiçbir zaman bilemeyecek olmandır. Hele de zamanında seni sevdiğine dair şüphelerin varsa ve iş işten geçmişse it gibi pişmansındır.
mallıktır. seni sevmediği halde kıza aşıksan malsındır. git konuş reddetsin sende kurtul.
engellemekte işe yarar.
insanın içini acıtan durumdur.bizzat yaşıyorumda söylüyorum. (bkz: sevilmemek çok zor)
(bkz: kes lan)

kabullenemeyecek gerçek.
zara-dilenci şarkısı tam bu durum için sanırım.
Bok gibi bir durumdur.uzunca süredir başımdadır.
yaktırdın be kardeş.

o ne illet birşeydir,hayatı size zindan eder. o sizin sürekli aklınızdayken onun aklında başkaları vardır. sen onu sevmeye kıyamazken başkaları hunharca sikecektir . Acı ama gerçek .

belki ileride benim olursun ? kim bilir.
insanın içi parçalanır. zor durumdur sevmeyin birader o yüzden.
Hepinizden nefret ediyorum elim benim kadim dostum.
üzerime toprak atsan iyidir. hele de o kızın başkasıyla çıkacağını öğrenmek, ölmekten beterdir.

(bkz: Allahını seven üzerime toprak atsın)
güncel Önemli Başlıklar