bugün

bugün başıma gelen olay. arkadaşımın en yakın arkadaşı evet. arkadaşla basketbol oynayacaktık bi kişi daha vardı o da oynamak istedi bende bi heyecan bi heyecan sonra onla takım olduk işte her basket attığımızda geliyo çak yapıyo falan işte benim yüreğim ters dönüyo yerinde. neyse kazandık falan ama kız hala bilmiyo benim onu sevdiğimi o da seviyo bence beni ama arkadaş olarak belki de kardeş. entry de ama, işte, neyseden başka kelime yok farkındayım çok utanıyorum çünkü onla ilgili bi şey yazarken, düşünürken. kafanızı şişirdiysem de kusura bakmayın çok uzun oldu malum.Hayırlı akşamlar.
Edit: eksileme sebebiniz ne acaba size burada özelimizi açtık beğenmiyorsanız okumadan geçiniz neden kalbimi kırıyosunuz ki.
Ancak teke tek oynarım. Ben sevdiğimi pota altında başka adamlarla rebound mücadelesine göndermem ulan.
Zamanında senelerce profesyonel basketbol oynamış biri olarak hiç acımam. Gururu kırılırsa da karışmam.
Ben 15 yaşımdayken.
Hayallerimden biridir.
Bir diğeri bisikletle uzun yollar gitmek. *
akşam saatlerinde evin karşısındaki lisenin basket sahasında buluşulur.

hafif bir esinti vardır havada. sevdiğinle bire bir basket maçına başlarsın. sen sadece onunla mücadele olayını, hırsını izlemeyi seversin. çünkü boş bıraksan da her 10 toptan, 2'si ancak basket olmaktadır. ama her basketinde 10 basket atmışçasına mutluluğunu görmek güzeldir, değer herşeye. sonra biraz yorulup bir banka geçip karşılıklı oturmak yerine yanıbaşına oturursun sevdiğinle. fotoğraf çekilir, müzik dinlersin.

saat gece 12'ye gelirken onu evine bırakırsın. o ise tam kapının önünde bir öpücük kondurur yanağına.

en basit şekildeki hayali bile güzelmiş be..
Basketbol oynadığım kişiyi severim zaten diz çıkarmazsa tabi. Velhasıl güzel etkinliktir . odun eşlerle yapması zor olan güzeldir. Güzeldir