bugün

intihar etme yeter önerisini alacak kişiye verilecek cevaptır.
http://i.imgur.com/yiNEguw.jpg
31 tabiki.
hayat devam ediyor, seninde karşına mutlaka seni sevecek kişi çıkacaktır.
Başkalarına mesaj at,yeni ortamlara çık,her kesimden her cinsten insanla konuş ben kimi seviyodum lan bile dersin.
formatla ilişkiye girmiş sorudur.
acını kabullen ve yaşa.
evlenmesini bekle ben denedim oldu tavsiye ederim.
sen de onu unutacaksın. bazı şeyleri iyi anlamak gerek, biri seni sevmiyorsa seni kaybeder. her seçiş bir kaybediştir. dışarıda bir yerde ömür boyu mutlu olabileceğin birçok insan var. bu hayatta yedi milyar tane insan yaşıyor, size değer vermeyen biri için çok üzmeyin kendinizi. bol bol sokağa çıkın, inancınız varsa kutsal kitabınızı okuyun. viktor e. frankl'ın insanın anlam arayışı kitabına mutlaka bakın. asıl olan yaşama anlamınız ve amacınızdır. insanlara yardım edin, zorla da olsa gülümseyin. bakın birkaça aya kadar herşey nasıl da yoluna giriyor.
Yapcak bişey yok... Zorla sevdiremezsin... Ya seni sevmesini bekliceksin veya ona yakınlaşmaya çalışıcaksı yada başkalarına yöneliceksin
başka birini sev sende.
adım adım şunları yap:
1. sevgilinin sevdiğini sen de sev.
2. sevgilinin sevdiğinden fazla sev ve kendine bağla.
3. böylelikle sevgilinle sevdiğini birbirinden ayır.
4. şimdi sevgilinin sevdiğini (artık eski sevdiği) terk et ve sevgiline dön.
Hiçbir şey. Bu noktadan sonra kendi içinde seversin ya da sevmezsin o sana kalmış. Ama gerçekten sevdiğinse bırak sevdiğiyle mutlu olsun. Ne ona ne kendine bu noktadan sonra bir şey yapmayarak ve ihtimaller bahaneleştirmeyerek bir şey yapabilirsin.
Hiçbir şey yapma. Sevmemek suç değil.
Apıtal seni dedirtir. Hatta baya diri sövdürtür.
Başkasını seven bir hatunu nasıl seviyorsunuz lan çok iğrenç.
götûnü parmakla geçer.
Başlıgı açan ve olumsuz entryler giren yazar kardeşlerim ile aynı kaderi yaşadıgımızdan mütevellit üzülmekten başka birşey yapmayacagız.
Taktik çok net.Tecrübelerime değer ver.Biraz ilgi göster.Sevdiğini net anlasın.Sonra hiç takma.Bırak yüzüne bile bakma.Neden götümde 4 dönmüyor diye düşününce kız işte o zaman birşeyler akışa girecek.
kalp, başkasını seven bir insana fazla direnemez. zaten başka birini seven birinden kendin için hayır beklemek de olmaz. onun kalbi başka birine aittir ve sen aşkından ölsen de başkasına ait kalacaktır.
Eğer sevdiğin kişi, o sevdiği ile beraber ise göm aşkını ve otopsi yapma. Eğer o da senin gibi platonik ise benzin Dök yak aşkını.

Sonuç olarak asla dönüp de sizi sevmesini beklemeyin. Size yeşil ışık yaksa bile aşık olduğu kişiyi unutana kadar oyalamak içindir. Denendi gençler, yapmayın.
Umursama salla gitsin bu da geçer. insanlar unutarak bulur kendini.
ah sizinki de mi ?

yapacağımız şey; hiçbir şey yapmamak.
güncel Önemli Başlıklar