bugün

bir sözlük yazarı.**
hoşgelmiş sözlük yazarlarından. umarım sözlüğe katkı sağlar.
benim yazdigim entryleri anlayabilecek kapasitede olan yazar kisi. kucuk iskender sevdigini dusundugum, isimleri aklinda tutamayan bunye.
bana girdigi entrylere paso olumsuz atan var. bir pm alayim ondan da kiskancliginin sebebini ogreneyim bu arada.

o degilde feci yagmur bastirdi burda. van da kis geldi mi? *
gülme tonum dolayısıyla sürekli ihtar almama neden olan sıfattır.
mutlu insana kimsenin tahammülü kalmamış ki. sesli gülüyorum diye yakında polis de çağırır bunlar. psiko-terapi gibi oldu ya.
az entry girmesine karşın hemen hemen yazılan tüm entryleri okumaya gayret eden, sözlük için faydalı uuserlardan birisidir. *
düşüncelerini açıkça anlatıp savunabilen, daha yeni tanıdığım, tanıdıkça daha iyi anlaşacağıma inandığım yazar.
sözlüğün güzel yazarlarındandır. daha çok yazması istenendir.
kendisiyle uzun süredir konuşmadığım, aslında pek de hatırlayamadığım, ancak tekrardan kendisini hatırlamak istediğim yazar.
ard arda açtığı başlıklarla şüphelendiren yazar*.

(bkz: mastürbasyon yapmayı garipseyen sevgili)
(bkz: yarım bardak suyla gusül abdesti almak)
(#14117858) büyük olasılık hesabı 8. nesilden biri tarafından ele geçirilmiş ikinci nesil yazar. yok lan hatta 9. 10. nesil bile olabilir.
şaka gibi yazar.
gerçek olamaz yani.
üstelik 2. nesil imiş.
ne iş lan; dondurdunuz da şimdi mi çözüldü adam?!
sanırım şu aralar canı fena halde sıkılmış.sözlüğü de sıkayım biraz deyin dalıvermiş buraya.ciddiye almayınız efenim .
bunadı herhalde 2. nesilmiş ya.
ya da hesabını çocuğuna falan verdi o takılıyor.
adam ikinci nesil. Yuh diyorum. Yani karısının olma ihtimali var en azından. Sanırım kendisi çıkarmıyor dışarı. El oğlu felan zırvalamış biraz önce. bir kızla evleneceğine bir ayıyla evlense daha mantıklı olacak gibime geliyor. Yani bu ayılığa ayıdan gayrı bir türdeş bulması zor görünüyor.
(#4558455)moderatör ile arasında geçen diyaloğuyla güldürmüş yazar.
3 dil bilen, 15 ülke görmüş, zaten gençliğinde rehberlik yapan sözlük yazarı.