bugün

12 mayıs 2012 fenerbahçe galatasaray maçından sonra susan fenerlidir. sadece eksi oy vererek kendileri tatmin ederler. hadi basın bakim eksilere kaç fenerli varmış görelim ?

edit: 9 kişidir.
yalandır. sesi çıkmayan fenerli yoktur, 55 bin kişinin ağlama ve inleme sesi dün tüm istanbulu titretmiştir.
geçen sene fenerbahçe şampiyon olurken susan galatasaraylıyla aynı şeyi yaşayan fenerlidir. *
aldığım eksilere bakıyorum da... evet sesleri çıkmıyor.

not: şimdi mesaj geldi; ağlamaktan gözleri şiştiği için bilgisayar ekranına bakamıyorlarmış.
fener, türlü tezgahlara maruz kaldı ona rağmen şampiyonluğu kıl payı kaçırdı, o yüzden susması normal. iyi de, onca ağlayan zırlayan, play-off'u bahane ederek fenere bok atan, hasbelkader şansına kaldığı beraberlik neticesinde bi şekilde şampiyon olan cincon napıyor? kutlama yapacağı yerde gelip burada laf ebeliği ediyor. neden? çünkü şampiyon olacaklarına inanmıyorlardı, burada türlü bahaneler ile ağlayacaklardı, ama şampiyon olunca yine aynı edalar ile bu sefer fenere laf ediyorlar akıllarınca.
mutlaka sesi çıkıyordur.
hala çıkıp cincon demiyorlar mı. böylesine bi çift lafım var. koy-duk-mu ?

herkesin anlayacağı dilden konuşmak gerek. sesi çıkmayan fenerli arkadaşları da geçirdikleri zor ve sıkıntılı sezona rağmen yarışı buraya taşıdıkları için tebrik ederim.
neden sesimiz çıkmasın, neden konuşacak yüzümüz olmasın anlayamıyorum. bakın 2 temmuz sabahı planlanan fenerbahçe futbol takımından dün ilk onbirde volkan, emre, stoch ve belki yobo vardı. inanmazsanız bakın kadroya. buna rağmen müthiş bir sezon yaşadık ve bütün futbolseverlere de yaşattık. avrupa'da en son belli olan şampiyonu türkiye'de oldu.
sizse tarihin en kötü kadrolarından birini değiştirip oldukça kaliteli bir kadro kurdunuz. 3 teknik direktörle geçen yılın ardından tarihinizin en başarılı teknik direktörünü getirdiniz. her yerde tarihin en başarısız gs başkanı diye nitelendirilen adnan polat yerine gelebilecek en zengin ve en botokslu* başkan geldi.
son dakikada aldınız şampiyonluğu 0-0la. tebrik ederim. ama lütfen rakibe biraz saygı.
Yorgunduk, şampiyonluk bizim hakkımızdı bik bik bik konuşan fenerliden kat kat iyidir. tabii sinirini seri eksi oy vererek çıkarmıyorsa. eğer öyleyse düşman başına.
şu ana kadar 7 taneler. allah artırmasın.
Gayet de güzel sesi çıkmaktadır efendim. Sezon başında ilk ona bile girmesini sadece kendisi değil tüm rakip taraftar takımlarının hiçbirinin beklemediği bir takım, şampiyonluğu bir puanla kaçırdı, üstüne üstlük Türkiye Kupası'nda finale kaldı, kazanma ihtimali bile var. Var veya yok şike yüzünden geçirdiği başkansız, hedefsiz, yönsüz, uçuruma paralel giden ekipten bahsetmiyorum bile.

Fenerbahçe'nin bu seneki kalite kadrosundan çok farkı olmayan geçen seneki Galatasaray'ın ve bu seneki Beşiktaş ile Trabzon'un ne halde olduğu ortada. Bu sene bu kadroyla Fenerbahçe ligi herkese parmak ısırttıracak bir yerde bitirirken Galatasaray geçen sene sürünüyordu.

Sezon başında belkemiği sayılabilecek oyuncularını yitiren Fenerbahçe, onları satmasa ligin hali nasıl olurdu?

Haliyle kaybedilen bir şampiyonluğun getirdiği bir durağanlaşma, bir sıkıntı olabilir ama sanmıyorum hiçbir Fenerli köşesine geçsin büzüşsün. O tür davranışlar, takımı başarılı olmayınca stadın yolunu unutan GS taraftarına aittir.
geçen sene fenerbahçe şampiyonluğu kutlarken birileri küme düşmemiş olmanın zafer sarhoşluğunu yaşıyordu.
bu sene en azından ikinci oldu fenerbahçe. bu kadar badireden sonra bu bile başarı.
hem galatasarayı hem de fenerbahçemi tebrik ediyorum.
sesi çıkmayan olarak anılması gereken ve " fenerli " ünvanini haketmeyen memeli yaşam formudur.

bir kere kendini,
kendini bir şey sanan 6saraylıya ezdirmiştir, sesini kesmiştir.
bizden değildir.

kaybolması gereken insandır.
pardon boşa oksijen yakan memeli yaşam formudur.
sesi kısılmış fenerlidir.
kanaryanın ağzı aslan "tarrağı" ile dolu olduğundan sesi çıkmayan fenerlidir.