bugün

Alıntı yaptığım ekşi sözlük yazarı kardeşimize teşekkür ederim. Tabi ya tüm pislikler kasım doğumlular..!

--spoiler--

manyaklığı her türlü kanıt ve kendince tescillendikten sonra bile genç kızların sevgilisi olmaya devam etmiş en bi tuhaf seri katillerimizden ted bundy bir yay burcu erkeğidir. evet, bu burç aralığında doğanlar genelde böyle bi yakışıklı oluyolar. bu arkadaş da brad pitt şaheserinin epeyce bi duygusuz hali.

kendi iğrenç beyni ve fikirlerine bir güruhu eklemiş, bundan zerre çekinmemiş, görünüşü bile yeterince sayko olan charles manson akrep burcudur.

ilk türk seri katillerinden olan kolici lakaplı orhan aksoy başak burcudur.

satanist olduğu rivayet edilen richard ramirez balık burcunun yüz karasıdır herhalde - ne bilim bunlar için şöyle duygusal böyle romantik diyo ya sözlük?

katil palyaço olarak bilinen john wayne gacy balık burcudur.

136 iq'luk manyak edmund kemper yay burcudur.

lk cinayetini 5 yaşında işlediği düşünülen peter kurten bir ikizlerdir. ( settesevene teşekkürler, yanlışlıkla kova demişim.)

100ün üstünde cinayet işlediği düşünülen henry lee lucas başak burcu erkeğidir. - evet o üstüne methiyeler düzülen burçtan bahsediyorum *

seri katillerin en ilgi çekeni olan ed gein de bir başaktır.

ve son olarak, herhalde bilinen en sapkın insan olarak tanımlanan albert fish bir boğa erkeğidir.

( devam edebilir, etmeyebilir de...)
03.11.2010 19:00 ~ 19.03.2011 16:20 guzelcehulis

--spoiler--

--spoiler--

boston kasabı lakaplı albert desalvo başak burcudur. olum şu başak burcu erkeklerine methiyeler düzmeye devam mı etsek ne, korkuyorum :(

en vahşilerden biri ve hatta belki de birincisi carl panzram yengeç burcu imiş.

belgelenen ilk seri katil dr.henry howard holmes da boğa.

gorilla man earl leonard nelson boğa burcu.

''bebek yüzlü katil'' jeffrey dahmer ikizler burcu.

harvey murray glatman ve standart seri katil profiline hiç mi hiç uymayan dennis nilsen de yay burcu.

diğer bir yakın zaman doktor katil harold shipman oğlak burcu.

hannover vampiri firtz haarman akrep burcu.

andrei chikatilo terazi burcu.

andrew philip cunanan başak burcu.

mr44 david berkowitz ikizler burcu.

asit banyosu vampiri john george haigh bir aslandır.

ve tüm zamanların en çok cinayet işleyen ikinci seri katili pedro lopez monsalve terazi burcudur.

tüm şu 2 entrynin bi sikine yaradığını da sanmıyorum ya neyse. abesle iştigal böyle de bişiy olsa gerek.

09.05.2011 15:43 guzelcehulis

--spoiler--
Şaşırtıcı bir sorunsal.

Seri ve katil ile.
Derseler şaşırmam. Akreplerde bi sinsilik sezmiştim. Söz meclisten dışarı.
(bkz: akrep burcu)
bugün 29 sene oldu hic öyle bi huyum olmadı valla.
Ne alaka ya?? bi kaç gün sonra doğum günüm ama daha leşim yok.. hayırdır inşallah.
Olabilir.
Küçükken seri katil olacağımı sanardım.
Defterin bir köşesinde öldüreceklerimin isimleri yazardı.
Sonradan böyle melek oldum, kasım doğumlu akrep burcuyum.
O değil de bende kasım doğumluyum... Kendimden şüphelendim biraz.
(bkz: )Ediz Çağıran

görsel
seri katilliği 3 ayla kaçırdığımı gösterir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar