bugün

manyak lan bu. istediğin kadar eksi ver hepsi sikime.

edit: unuttuysan öbürküleri de eksile. unutmamış pezevenk.

http://img518.imageshack.us/img518/2185/ibneov4.png
hatirla sevgili/#3174642 :( 20.05.08 18:06:33
1 ytl ile alinabilecek seyler/#3334044 :( 20.05.08 18:06:23
2 nisan 2008 fenerbahce chelsea maci/#3223739 :( 20.05.08 18:06:07
turban takmadan cennete gidecegini sanan zavalli/#3071922 :( 20.05.08 18:05:54
itu sozluk/#3085870 :( 20.05.08 18:05:41
yaran baslik yonlendirmeleri/#3174540 :( 20.05.08 18:05:30
oh bebek/#3255501 :( 20.05.08 18:05:05
seri halde arti oy veren melek/#2881694 :( 20.05.08 18:04:53
tokio hotel/#3075826 :( 20.05.08 18:04:41
5 nisan 2008 fenerbahce kayserispor maci/#3236663 :( 20.05.08 18:04:30

bu da ibnesi. *
ibne pabucu yarım login sözlüğe oylayalım tekerlemesi söylenesi şahsiyet.
moderasyondan yakın zamanda çözeceğiz müjdesini alınca, biraz olsun rahatladığım, bu saatten sonra şeyime kadar dediğim, kalmışsa eksilenmemiş mesajlarım hepsini bağışladığım parazit.
domatesin icine allah yazan kisi oldugundan supheleniyorum.
Karma puaninin cok önemli oldugunu zanneden insanciklardir. Seri eksi oy alip bunu sürekli kafasina takanda egoludur , en nihayetinde hepimiz eglenmek icin burdayizdir.
sanırım en beğenilen entryleri hedef almış ibnemsi ibne.
ananı dayandı lan yine yazarlara. ibnecik seni.

edit: ilk entrylere saldırıyor. arkanızı kollayın derim. rte sozlukte operasyonundan daha zorlu geçeceğe benziyor.

edit2: rte ile iş birliği içinde olduğunu düşündüğüm oluşumdur. şu an için.
en beğenilen ve ilkler bitti şimdi de rastgele entrylere saldırıyor. çoluk çocuk oyuncağına döndürdü sözlüğü...
en çok oylama yapanlar istatiğindeki isimlere bakılarak hakkında bir çıkarımın yapılabileceği şahıs.
saat 22:22 itibariyle beni kalaylamaya başlamış, online yazarlar arasından bir yazar. yarın ki istatistikleri dört gözle bekliyoruz.
call of duty gibi gaza geldiğim operasyonun kod adıdır.
- don't cover me, cover the entries!
ismail yk hayranıdır. spesifik kişi ve kurumlar üzerinde itina ile girdiğim entrylerin çektiği tepkilere göre yaptığım müthiş istatistiğe göre: en fazla ismail yk hakkında yazdıklarım eksileniyor. ismail yk hakkında yazdığım yazıdan sonra ondan önce girdiğim alakalı alakasız bir sürü entry sırayla eksileniyor. sırayla diyorum ama çok hızlı kerata. 10 saniyede 5 eksi veriyor, ibne.
(bkz: ak parti uludag sozluk genclik kolları)

edit: "hassittir" demek zorunda bırakan ipnedir. buradan yazar arkadaşlara sesleniyorum sakın gaza gelip bu başlık altına entry girip kendinizi belli etmeyin. aha ben yaptım ne oldu. aç bak, son köyü oylananlar yerinde durmuyor, sürekli değişiyor. takipteyiz efendim.

dayanamayıp gelen edit: ulan adi herif/avrat 500. entrymi sana girdim. hiç değer kıymet bildiğin yok. sana girdim derken anla artık. baya genişti sanırsam.
eleştiri kaldıramaz efendim. entarimi görüp aç kurt gibi saldırmıştır şahsıma.
aha bu da kanıtımdır;

http://img160.imageshack.us/img160/9521/ibneea7.jpg
yakaladığım yerde gırtlağını kesip soluk borusuna tecavüz edeceğim kişidir. öyle fiili livata falan kesmez.
bir hışımla geldi geçti * ** desem yalan olur . hala aramızda . * *
karmasını sevenler için nacizane tavsiyem, bu başlığa yazı yazmamaları. başlığa yazanların önce en beğenilen, sonra ilk girilen, daha sonra kıyıda köşede kalmış entrylerini seri olarak eksiliyor çünkü bu godoş. ayrıca götü büyük ve sivilceli. beynindeki kıvrım sayısı ince bağırsağındaki kıvrım sayısından daha düşük.
saat 12 itibariyle bulunana kadar yada engellenesiye kadar uğraşacağım, uğraştıracağım ibneler topluluğu. evet. tek değil. vardiyalı çalışıyorlar.
yazıktır.**
yeteneksiz, yeteneksiz olduğu kadar dedikoducu yazarlar tarafından çok fazla çemkirilmiş hayal kahramanı.

yok böyle biri diyoruz, yazdıklarınıza bakın, sorun yazdıklarınızda olmasın diyoruz, nafile...

tamam, illa ki bi ibne arıyorsanız o ibne benim. sabahtan beri eksi oy vermekten parmaklarım ağrıdı, özellikle de bu başlıktaki entrylere. valla bak. inanmıyorsanız gece yarısından sonra en çok oylama yapanlar istatistiğine bakın.

şimdi isterseniz hepiniz bir olun, beni eksi manyağı yapın. ama ne olursunuz artık mahalle karıları gibi dedikodu yapmayın ve ağlaşmayın. zira harbiden sıktınız...

(bkz: seri eksi oy veren ibne benim)
kusura bakmasın ama kendisi o rus bu çocuğunun allahıdır. ulan zaten - 26 karmam. benim neyimi eksiliyorsun bre allahsız. ananı da al git lan.
hadi bunu da eksile
(bkz: bak hareket çektim)
bugün annesini yatakta başka bir herifle yakaladığı için üzgün olan ibne. yoksa bu kadar hırs ve öfkenin sebebi yoktur. üzüldüm lan, küçücük çocuk olsada sevgiye ihtiyacı var.
bazen hepimiz, bazen hepiniz.
bu sözlüğü ayakta tutan ibnedir. sanırım bugün en çok entry kendisi adına girilmiştir. işin garibi sanki bir tek ibneymiş gibi bahsediyor olmam.
ayrıca bu eksi veren ibneyi falan kafaya takmamak lazım. mesela 15 gün seri eksi oy veren ibne hakkında entry girilmesin, yorumda bulunulmasın hatta kendisi hiç düşünülmesin sonucunda kesinlikle egosu sönecektir. azalan dikkat çekilmesi ve azalan eksi oy sonrası yazarlar da eksiyi dert etmeyecektir diye düşünmekteyim.bir de bu entry sonuna acayip bir şekilde saygılar yazasım var. kendimi mühim bir deklarasyonda bulunmuş gibi hissettim.