bugün

zall'ın az önce gelişmelerden "arkadaşlar artık okurlar da oy verebiliyor. okurların karşısına da oy verme butonu çıkıyor. sadece + oy verebiliyorlar." duyurusu üzerine sözlükte bol bol gezecek olan okurdur. hadi hayırlısı.
(bkz: seri artı oy veren okur melek)
okurlara sadece beğenme hakkı tanınmış, ilginç.
yazarlar çıkış yaptıktan sonra kendilerine de artı oy verebildiği için sadece okurları kapsamamaktadır.
canını yeriz onun. ne güzel okurdur o.
artık her şey eskisi gibi olmayacak. artık her şey okurların elinde.
bilgili, ahlaklı, delikanlı bir kitleden oluşan ve uludağ sözlüğü takip edip o seksi ve damarlı elleriyle artı oy veren süperötesi bir kitledir. ben internet cafe olsun, iş icabı girdiğim bazı şirketler olsun sürekli uludağ sözlüğü takip eden bu okurları görürüm ve gördüğüm zaman inanın dibim düşer. yani bi okur bu kadar mı çekici, bu kadar mı endamlı, bu kadar mı seksi ve güler yüzlü olur. abartmıyorum efenim ben ekşicileride gördüm, götü başı nutella olmuş pasaklının tekiydiler, itü desen sümüğümü silmem, inci zaten ortada. yani inanın kimse uludağ sözlük okurlarının eline su dökemez. onlar tartışmasız sanal alemin en mükemmel insanlarıdır. bunu hep söylemek istemiştim kısmet bugüneymiş. süpersiniz yeminle...
sözlükten çıkış yaptığında seri artı oy veren okur, sözlüğe giriş yaptığında seri eksi oy veren ibneye dönüşür.
maalesef çok zor olan durumdur. Heyecanla başlanan seri artı işlemi lavuğun birisinin kanınızı beyninize sıçratacak entrisini görünce son bulur.
yok öyle bir okur. günde ortalama 15 bin kişi bu sözlüğe takılıyor ama ne hikmetse kimse oy vermiyor. sürekli çıkış yapıp kendimizi oyluyoruz. olmaz yani böyle, yoruluyoruz valla. azcık bi silkeleninde okuduğunuzu oylayın be.