bazen
Oluyor işte arada
Her daim.

Zaten bundan hoşnut olan maldır.

Ben zaten oylamaya da uyuzum da bir insanın sizi okumadan artı vermesini nasıl hakaret olarak algılamayıp bir de teşekkür etme yüzsüzlüğünde bulunuyorsunuz anlamıyorum.

Bu kadar ezik ve aciz olmak zorunda mısınız?
bana mı yürüyor acaba diye düşündüren sorudur. evet.
okunmadıktan sonra tüm entryler artılansa bokur?
Sen ona emek vermişsin düşüncelerini aktarmışsın belki 10 defa silip yazmışsın insan okur öyle artılar veya eksiler. Belki ben orda karşıt görüş belli ettim nereden bileceksin ? Her seri artılayana msj atıp teşekkür ediyorum tamam da buna gerek yok cidden.
Bu aralar seri artıladıgım icin üstüme alındıgım bi konu.
Açıklama yapma gereksinimi hissediyorum.

Hiç bir entry i okumadan artılamıyorum, zaten herkesi de artılamıyorum.
En son girilen 10-15 entry i okuyup artılıyorum. Üstüne basa basa söylüyorum okuyup artılıyorum.
Entrylerin arka arkaya oylanması sizleri yanıltmasın.
Önce okunup ardından seri şekilde artılanmaktadır.

Kimse de bu konu üzerinde bi niyet aramasın.
Yav artı alsak ne olacak, eksi alsak ne olacak. Paramı verecekler bize? Şurda fikirlerimizi paylaşıyoruz güzelce. Kimsenin kalbini kırmadan, gönül rahatlığıyla paylaşmaktan zevkli değil seri artışı, eksisi.
her site de var bu tipler... rahatsızlardır dokunmayın!
Farklı kişiler artilasa sıkıntı olmaz ama aynı kişi yaptığı zaman bi rahatsızlık oluyor. Girilen entry ler okunmadan artılanmış oluyor ve bu girilen entry lerin değer kaybetmesine neden oluyor. Benim görüşüm bu yönde.
AA BEN.

ama seri oylamayı severim ve okuruum da tek tek mal değilim çünkü. Okuyorsanız sorun yok ama seri artıcı diye ün salmak için artılıyorsanız profilimden uzak durunuz.
biri de benimdir
ulan bütün fikirlerimiz mi uyuşuyo yani nedir bu hiç mi farklı düşünmüyosun benden
o kadar emek edip yazıyoruz okuyun bi zahmet.
Atan kişinin yerine yorulup şey oluyorum ben. Bi de beğenmiyomuş gibi geliyo otomatiğe bağlamış gibi.
Sözlük botu ya o. Online yazar sayısı 3 filanken millet ortamı kalabalık sansın diye yaptılar. Sonra silmeyi unuttular ellam!