bugün

Bu adam Kendi maçlarına iddaa oynamıyorsa bende birşey bilmiyorum.
görsel

Var neden var diye soruyordu Sergen bey acaba bugün de soracak mı? Sanmam. Evet.
siyah beyaz sana emanet!

https://www.youtube.com/watch?v=h4TRshxQLlk
gittiği her takımda oldukça başarılı ve oldukça başarısız dönemleri olan teknik direktör. beşiktaş taraftarının pek havaya girmemesi lazım. bununla birlikte yeni nesil ve renkli bir teknik direktör olarak gelişmesi futbolumuz adına sevindirici olur.
Geçen hafta taça çıkan toptan gol buna isyan eden rakibi 10 kişi kaldı bu hafta kümeye oynayan rakibe karşı iki uydurma penaltı sorarsan var kendilerine karşıdır. Ağlaya ağlaya puan topluyor bakalım ite kaka nereye kadar gidecek. Evet.
Ağlaya ağlaya penaltı alan atçı..
ağlayıp zırlayıp maç kazandıran teknik direktör.
Hatayspor’un iptal olan gölüyle verilmeyen penaltısı için var’a bir şeyler diyecek mi yoksa işine geldiği için susacak mı merak konusu. Evet.
https://youtu.be/cc0-jhd5qtc

Aslen fenerlidir.
ağlaya ağlaya puanlar topladı hala da toplamaya devam ediyor.

hocalık sana göre değil sergen.

sen git at işleriyle ilgilen.
Sarışinlari ağlatan hoca.
puan kaybedince var kaldırılsın diyen ama haftalardır var sayesinde kazandığı için o konulara girmeyen insan.
derbiyi eforsuz şekilde kazanacak takımın teknik direktörüdür. tahmini skor 2-0.
her pozisyonda hakeme el kol yapan kişi. hakemin yerinde olsaydım çoktan eve göndermiştim.
Mütemadiyen ağlamakta. Tıpkı kendisini çok yalnız hisseden f.t gibi.
görsel
4-5 maçtır hakemlerle geldi bakalım. taçtan gol atmalar, olmayan pozisyondan penaltı yaratmalar, cüneyt'i ayartmalar. 2 maç kaybetsin kanatlılar yuhalamaya başlar.
Fenerbahçeliyim ama fanatik falan değilim fanatikliğin her türlüsüne karşıyım

Şu sıralar mesut özil falan konuşuyor ama benim aklıma sergen yalçın geliyor bir fenerbahçeli olarak çocukluğumda çok hayran olarak izlerdim kendisini

Eğer gece hayatı yerine futbolu ciddiye alsaydı kesinlikle muhteşem bir kariyeri olurdu mesut özil gibi çünkü inanılmaz bir yetenek vardı kendisinde.
Alexi ronaldinhoyu sergeni henryi falan izlerken içim bi hoş olurdu, attıkları çalımlar içimi gıdıklardı.

Tanım : saf yetenek olan futbolcu şimdinin ise bjk teknik direktörü.
türk futbol tarihinin en yetenekli futbolcusuydu. şuanda en iyi td olma yolunda ilerliyor.
bu kadroyu şampiyon yaparsa büyük iş yapmış olur.
3-5 hafta kötü gidince “git jürilik yap” yazanlar şimdi “ dahi” ilan ediyor.

Bizim futbolumuzu bu skor yorumcuları bitiriyor.

Futbolda Uzun vadeli başarı için sabır şarttır.
görsel
Çok iyi bir taktisyen.
Pep Sergen olarak bilinir.
fatih terim'in çakmasıdır.
takımı müthiş oynatıyor diye algı yaratılan tip.
halbuki her maç beşiktaş'a güzel kıyaklar geçiyor hakemler.