bugün

iki yarım boktan popçunun hayata birşeyler katabildik diyebilmeleri için istemsiz olarak bilinçleri dışında yaptıkları olağanüstü güzel türkçe parça.
Yokluğunda ne gidebildim ne de kaldım sözlerine sahip güzel bir alternatif rock şarkısıdır.
"O yüzden tüm yeşilliklere ya site ya avm ya da köprü kuracağım. Nihihihi" diye devam eden kin dolu söz yumağı.
"sensiz (buraya şehir ismi gelecek) düşmanım" şeklinde versiyonunun çıkarılması elzem olarak şarkı.

gökhan özen bile "benden sorulur"da "bu gece ..... sokakları" diyor yahu.
iki muhteşem sesle harika bir hal almış çok sevdiğim bir şarkı.
(bkz: yokluğunda kaç damla gözyaşı eder adın)

sözünü çok sevdiğim parça.
Böyle şarkı sözü mü yazılır be, Her dinleyişte insanın içini paramparça ediyor.
Kelime mi yeter anlatmaya.

--spoiler--

Yokluğunda kaç damla gözyaşı eder adım?

--spoiler--
asik olasi geliyor insanin.
yıllar sonra dınledıgım benı alıp baska yerlere goturen sarkı.
mükemmel bir gripin & emre aydın düeti. insanı nerelerden alır nerelere götürür bilinmez.

--spoiler--

kırıldı ayna, paramparça
paramparça...

--spoiler--
yıllar sonra youtube'un otomatik oynatma şeysinden çalmaya başlayınca farklı bir yere gittim.

bu şarkının da böyle bir büyüsü var işte.
Sound çok farklı hani içe işliyor o gitar . sözler bambaşka zaten , heleki birol ve emre abi acı o kadar içten söylüyor ki işte bu yüzden yıllardır playlistimin başında .
https://www.youtube.com/watch?v=JP4kValjHmw
görsel
Ne zaman dinlesem bana bu yorumu hatırlatan şarkı. Nedense yüreğime dokunuyor bahsi geçen şahsın çöküp yere hüngür hüngür ağlaması. Lisede hiç aşık olmadım bu şekilde. Sanırım daha farklı daha masum ve daha gerçek oluyor o yaşlarda bir insanı sevmek.