bugün

yalandır. tecrübeyle sabittir. her kim ki bunu diyorsa bilin ki ondan size hayır gelmez.
istisnalar dışında, bi siktir git cümlesidir nazarımda. sabah sabah çayımı yudumlarken 3 5 güzel entry okumayı amaçlıyordum ancak bu konuyu görmemle beraber, sinirlerim yine tavan yaptı.

şimdi yeniden belirtmekte fayda var, istisnalara sonsuz saygı duyuyorum. benim lafım istisnalar dışında kalan, çok film izleyip o filmlerden fazla etkilenen, yaşı ortalama bir ergenin yaşına oranla çok daha fazla olmasına karşın, ruhu hala ergen olan, love story tadında bir dünyada yaşadığını sanıp, ego tatmin etmek amacıyla yalan söyleyen utanmazlaradır. bunların geneli pantalon giyerler, bir adette penisleri vardır. o penisi kesip köpeklere attıktan sonra etek giyip dolaşmaları gerektiğine inandığım gereksiz mahluklardır.

içeriğe fazla dalıp da sinirleri haddinden fazla germeye gerek duymuyorum bir piç olarak özet geçmem gerekirse bu çok özel olan cümleyi sarfeden bünyelerin büyük çoğunluğu var ya, hemen ardından gelen kızın koynuna girdiğinde deliler gibi inleyecek olan şerefsizdir. bu sözün ne derin bir manada olduğunu anlayamaz çünkü izlediği filmlerin etkisiyle söyler bunu.

evet daha rahatım şimdi. böyle hafiften bi çemkirik iyi geldi bana. çayda sıcacık negzel.

birini ölene dek sevebilene ne mutludur.
öbür yanağını dönene sufi değil salak gözüyle bakılan dünyada, bunu sözle değil sessiz sedasız içinde halledene aşkolsun...
(img:#2102770)
Bir kadın bana bunu dediği anda ağzının tam ortasına bir tokat yapıştırasım geliyor. Yooooookkkkk.. vurmuyorum ama kadına el kaldırmam ben. Terk ederim onu... terk etmek de bir tokat değil mi zaten??

Konu iki saniyede dağıldı dikkat edersen? Ayakları yere sağlam basan bi konu değil çünkü.. seni ölene dek seveceğim. Güzel değil mi? Duyması? Söylemesi? Hep böyle gelip geçici söylemlerin müptelası olmak defosu mu bu insanlığın?? Biri de çıksın söylesin ya. Böyle bir şey yok diye.

Kime sorsan en büyük beklentin ne diye sevgilinden, eşinden, bilmem nenden.. "dürüst olmak" diyor cvp olarak.. bu kadar açık söz, doğru söz meraklısı insanların böylesine şapşallaşmasına gönlüm razı değil.. akıllı olun azıcık.. birbirlerinin vücuduna henüz alışamamış yeni çiftlerin üzerlerindeki baskıyı azaltmak ve sevişmenin şiddetini çoğaltmak için sarfettiği bir cümle bu sadece. Daha fazlası değil.

-Seni ölene dek seveceğim james
+dominos pizza'nın telefonu kaçtı?
seni sonsuza dek seveceğimden daha az yalandır.
-seni öğlene dek seveceğim aşkım
-kelime oyununu sikerim bitanem
-ehehe zeki şey, hadi akşama dek sevişelim
-hah şöyle, gerçekçi öl.
http://www.swfme.com/swfs/109229siklemiyoruz.swf*
Bu lafı söyleyip de; hiçbir bahanesi olmaksızın aramayan sormayam gelmeyen gitmeyen kişiye ne denir?
insanın kendine söylemesi gereken ulu cümle.
Her daim size eşlik edecek o, unutmayın...
yeni başlayan ilişkide söylenen ilk yalandır. insanın inanası gelir ama inanamaz.
söylendiği an ölünürse çok dramatik olur. yalanlıktan da çıkar. ayrıca neden olmasın yahu? birisi pek ala çok sevilebilir. ölene kadar demek de normal değil mi?

annesi babası boşanan milyonlarca insan varsa boşanmayan insan da var. pekala beraber de yaşanıp gidiyor. bu çok ekstrem bir şey değil ki. ha sevmeden yaşıyorlar, çocukları için yaşıyorlar diyen olursa da öpüyorum onu. kastedilen başka sonuçta
bilemezsiniz. yarın ne olacagını kimse bilemez. o yüzden söylemek mantıksızdır ve büyük ihtimalle de yalandır. sırf romantik bi ortam oldu diye falan söylenecek bir laf değildir. aşkınız ne kadar büyük olursa olsun söylenmemesi tavsiye edilir. ayrıca (bkz: tutamayacağın sözler verme)
öldükten sonra ne yapmayı düşünüyorsun şeklinde bir soru sorulmalıdır.
insan kendini bile öleceği güne kadar sevemezken,
dünyanın cümle yapılmış en büyük yalanı olsa gerek...

doğru ifade şudur ki; sana ölene dek tahammül edebilirim.
karşı tarafa karşı ne kadar sevgi beslense de sonuna "inşallah" getirilmesi gereken klasik ama duygulu söz öbeği.