bugün

yalanın kuyruklusudur. bunu söyleyerek kandıran kız da yılanın kuyruklusu.
"çünkü ben ilişkiye başlamanın yükünü kaldırabilirim ama ayrılık sürecinde dürüst olup sana gerçekleri söyleyebilecek erişkinlikte değilim. yalancıyım ve ayrılırken bile süper biri olarak gözükmek istediğim için hala bana aşık kalmanı istiyorum. bu şekilde egom tatmin oluyor. sen bana aşık kaldığın sürece ister istemez beni bekleyeceksin, eğer senden terfi ettiğim kişiyle işler yürümezse yine durak olarak kullanımıma müsait ol." demek isteyen kişi. alt yazısı çıkınca izlemek lazım. böyle ne dediği anlaşılmıyor.
seviyorum kısmı yalandır. bunu diyen şahsiyete iz bırakacak güzellikler yaparak yol verilmesi uygundur.
Yalandır eğer bir kız sizi çok seviyosa asla bırakmaz ayrılmamak için elinden geleni yapar.
Sevgisi mi yalan yoksa ayrılmak istediğimi diye düşüncelere dalmışken bi anda artık yanınızda olmadığını fark edersiniz. Sizden şu ya da bu nedenle ayrılmaz. Sizi çok sevdiğini söyler ama her nedense ayrılmalsınızdır. Bunun bir nedeni hayatına bir başkasının girmesini istiyor olmasıdır. Sizden ayrılmadan bunu yapmayı kendine yediremez ve sizi kırmadan bunu yapmaya çalışır.işte o zamam bu saçma salak cümle çıkar ortaya. "Seni çok seviyorum ama ayrılmalıyız".
(bkz: vurduruyordur)
büyük ihtimalle "sizin daha iyilerine layık olduğunuzu" düşünen bir sevgili tarafından söylenmiş sözdür.
Yalanlarini siktigiminindir.
Fahiseyim ama bakireyim!
Bu cümle ile pek farklı olmayandır.
Çünkü sevmek ile birlikte olmak aynı şeyler değildir.
cok dizi izlemeyin. millet dizi izleye izleye "seni seviyorum ama ayrilalim." klişesini gerçek sanıyor. hayat dizilerdeki gibi değil (bkz: hayatı dizilerdeki gibi görmek).