bugün

'23 yaşındayım,bekarım,kızlar bana hasta,geleni siktirle yolluyorum ama onlar nasılsa tekrar geliyo,sözlükteki bayanlara selam ederim' demenin bi yolu olsa gerek...
edit:başlık benim değil üzerime kalmıştır bilgilerinize..
bunu iddia edenin genelde yapış yapış bir klavyesi vardır..
+seni seviyorum
-bsg ya uğraşamam seninle işim var**
(bkz: secret gay)
(bkz: hoslanilan kisinin dalga gecmesi) *
bir tür öküz davranışı. kendimden biliyorum. yani kendi hayatımdan. tanıdığım böyle bir öküz var. hem de kan bağı var aramızda. ne desem boş. ben olsam 100 kere terk ettiydim de kız arkadaşı mal anlamıyor. buna aşk mı diyor bilmiyorum. mazoşist sanırım.

allah böyle kızlara akıl versin. ve böyle öküzlerle muhattap olmama şansı. amin allah'ım.
sen beni koru ...
k: seni seviyorum!?!?
e: ben seni sevmiyorum. *
+seni seviyorum
-teoride mi, pratikte mi?
+seni seviyorum dedimmm
-olur paket mi olsun, burada mı seveceksin?
+seni seviyorum Necmi
-allah razı olsun
+seni seviyorum
-ne güzel... seninle beraber beni seven iki kişi olduk
böylece.
(bkz: grup vitamin - al aşkını sok gözüne gözüne)
+seni seviyorum aşkım
-kendi kendine sevebilirsin, bence bir mahsuru yok!! *
Aynı zamanda rus kızlarına sempati duyan edepsizdir. sen kız arkadaşın sana sevgisini gösteriyor diye onu aşağıla, o sevgiye layık olmadığını aslında mal olduğunu noter onaylı ilan et sonrada türk kızları şöyle böyle diye rus kızlarına sempati duy.

Tür kızları ülkedeki noter onaylı mallara rağmen hala en iyi niyetli insanlardır.
' senin pırıl pırıl sevgini haketmeyecek derecede ince düşünceden yoksunum ' demenin tatsız bir şeklidir. gerçekten seven, sevdiğini aşağılamaz.
(bkz: iyi fikir)
+ seni seviyorum.
- gücün ancak benim gibilerine yeter zaten.
+ beni aşağılarken kendini de aşağıladın.
- öhm şey ıı... ancak hataları görebilir zaten o bakmasını bilmeyen güzel gözlerin.
+ iltifat ettin gibi güzel kelimesi geçti ya hani.
- saymam, bakmasını bilmeyen de vardı.
süzme ibneliktir.
-seni seviyorum tezekcan.
+aa bende kendimi seviyorum süpürgenur. beni seven 2 kişi olması çok güzel.