bugün

ebeveynlerim.
beni ben yapan diğer unsurlar ise: su, hava, ateş ve toprak'tır.

bir de yoga ve spor.

son olarak bilim, şiir ve sanattır, beni ben yapan.
fevri ve duygusal davranmak sanırım. bi de pis bi inadım var ki .. püüü.. düşman başına.
bir entry okudum bir unicornum var diyor benim de bir pegasusum var yaklaşık 4 senedir onunla yatıp onunla kalkıyorum hele şu sıralar iyice bağlandım ona daim olsun inşAllah.
r harfini telaffuz edemiyorum.
sarışınım bir de..
Ota boka muhalif olmam.
herhalde merhamet duygum. ne olursa olaylara vicdanımla bakarım. " ne olursa olsun" kısmında ciddiyim. bir katili, bir suçluyu bile sebep sonuç ilişkisiyle değerlendirecek olgunluğa sahibim. bu sanırım çok şey görmekten, yaşamaktan kaynaklanıyor.
buraya yazmamam.
gerizekalıyım insanlara çok çabuk güveniyorum. açık sözlüyüm düşündüğümü söylerim direk.sempatik biriyim sohbetimi falan severler genelde. güler yüzlü eğlenceli biriyim kolay kolay asık suratlı takılmam. yemek yemeyi çok severim biri hediye almak yerine yemek falan alsın canımı yesin. 1.76 boyundayım ülkeden bir çok kişiden uzun olmam pek hoş değil. beni ben yapan en önemli şey gamzelerim ama galiba.
Dobra olmak ile patavatsızlık arasındaki çizgiyi sıkça ihlal etmek.
Terbiyesiz ve yer yer ahlaksız olmak.
Sevince kezbana dönüşmek, karşımdakinin bana verdiği değer hep aynı düzeyde kalsın istemek ve hatta bunun için kafa sikmek.
Yaşadığım coğrafyanın programladığı çelişkiler.
Aşk ve sevgililik çelişkileri. Kimseye katlanamamak.
Birini bir kez silince geriye dönememek. Sonuna kadar uğraşıp sonunda Bütün gemileri yakmak.
Açık konuşacağım dediğimde bile tamamen açık konuşamamak.
Saman alevi gibi çabuk parlayıp çabuk sönmek, öfke ve daha birçok konuda.
Narsist olmak ve aynı zamanda kendinden nefret etmek. Ama herhalde bir insan için bu ikisi sıkça kesişmelidir. Bana narsizmimi destekleyecek elle tutulur nedenler lazım.
Kendimi uzun uzun anlatmak istemek yine de bazı şeyler söylenmeden anlaşılsın istemek.
Özellikle dış görünüşüm. Hayatıma yön veriyor diyebilirim. Kişiliğime de.
Hırçın, inatçı ve can sıkıcı olmak çoğunlukla.
Kaybetmekten korkmak. Evet, bu en önemlilerden biri.
olaylara farklı bakmak, düşünce yapım.
Gözyaşlarımdır.
Beni ben yapan şeyi elimden alirsanız ben 'ben' olmaktan çıkarım. O vakit beni ben yapan şey ,beni hiçbir zaman terk etmeyecek soyut bir şey olmalı. O halde bu soruya 'ruhum' diye cevap veriyorum.
Evet ,ruhum beni ben yapan yegane şey.
cesur olmam.
acayip düşüncelerim, mod değişikliğim, ayarsız eğlence tarzım, farklı samimiyet anlayışım falan filan..
aslında sabit bi özelliğim yok. değişirim hep.
etten kemikten yapıbozum kovalayan bir soru.

benim için sevdiklerim değil sevmediklerim, boşverebildiklerim değil zaaflarım, kabul ettiğim değil reddettiğim işler.
Yapmadıklarım.
Ben konuşmayı severim. Kendimi yazarak ve konuşarak ifade etmek herhalde en dikkate değer ayırıcı özelliğim olmalı.

Beni tanıyanlar benim konuskan hatta Geveze olduğumu düşünüyor. Ilk zamanlar rahatsız olurdum ama sohbet etmek için bir araya gelip konuşmak yerine telefonla like takibi yapmak nedir ya.
beni ben yapan şeyler; küfür etmek, birine körü körüne bağlanmak, sinirlenince ağlamak veya gözlerimin dolması, bide deli olmam galiba.
Tabi ki dünyaya neden gonderildiğimi bilmiyor olmam.
Kararlarım ve sonuçları.
görsel
Gamsızlığım.
gece gündüz yazdığım yazılarım, şiirlerim ve her ne olursa olsun saniyesinde insanları kaybedilme gücüm.
dürüstlüğüm, sadakatim ve sadece beni çok iyi tanıyanların bildiği, sabrım tükenince ortaya çıkan kindar yanım.
Gülüşüm
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar