bugün

eğer erkekse alt beyni atmıştır mesajı.. ya da belli ki yıllardır yalnızdır.
muhtemelen yokluk çeken eskidir.
hala seni seviyorum şeklinde yazarsanız, mesajı halama yazmıştım yanlışlık oldu diye kıvırtma şansınız olabilir.
ıslak odunla dövülesidir. atmasınlar efendim. madem seviyordun neden gittin denmesi gerekir.
Erkekse muhtemelen çakmak istiyordur .
muhtemelen mağarada yaşayan eski sevgilidir whatsapp diye bir şey çıktı sms mi kaldı artık ?
hala kısmından bellidir ki güven vermemiş sevgilidir.
seni hala seviyorum ödemeli araması yapan eski sevgiliye göre daha az fakir, seni daha seviyorum araması yapan eski sevgiliye göre ise daha çok fakirdir ya da siz çok fakirsiniz whatsapp'ınız yok, sms'le ulaşabildi. kısacası boşverin siz, görüldüğü gibi sarpa sarmış bu iş.
erkekse sevişmek istiyordur ve hiçbir kız böyle bir msj atmaz.
Engellenmemiş olması şaşırtır. Şayet başka numaradan ulaştıysa o da engellenir.
Ben çok yaptım böyle mal mal hareketler gençken. içtim içtim uzun mesaj döşedim. Aylar geçti sni hla sviorm :( falan yaptım. Hem yola gelmiyor hem seviyorumcuysanız sıkıyorsunuz karşıdakini. Adam bana aşık olduğu halde nefret etti benim dengesiz histerik hareketlerimden.
''yeter lan konuş artık benle mk,yeter lan bune mk lan'' kahkaha attıran eski sevgililerdir.

edit: sondaki üzgün işareti de kahkaha üstüne bir daha kahkaha attırmıştır.
karnım ağrıdı lan mk.
pardon alışkanlık olmuş mk ahhahshha
içinizi dağlar, üzer, sersemletir. yapmayın. biz erkekler içer içer ararız da, mesaj da atarız; ama bayanlar lütfen siz yapmayın. dağılıyoruz ya. bildiğin dağılıyoruz işte. olmayacağını bile bile. artık sevmiyor olsak bile dağılıyoruz.
nerede o günler nerede kaldı aşkımız, sevgimiz, hislerimiz şuan birbirimize olan nefretimizi duyuyoruz şuan bir sms atsa özledim lan seni dese dünyalar değil sonsuzlukta çekirdek kola yapıyormuş gibi mutlu olurum heralde.