bugün

kesinlikle çok tatlı bir bayan. kendisi türkmax kanalında jess molho ile her şey tadında adlı bir yemek programı sunmaktadır.
sena ismine son bir kac aydir daha cok sever oldum sanirim cok guzel bi isim. Bu yuzden kendisini de severim gayet basarili, sempatik bir insan..
türkmax'taki her şey tadında isimli yemek programının iki sunucusundan kadın olanı. diğeri de jess molho zaten.
kasıntı bir kadın değil, sevdim bu yüzden. konuğuna söz vermeyen, kendini ön plana çıkarmaya çalışan çenesine motor taktırmış gerzeklerden de değil, bu yüzden de sevdim. hoş, sempatik, sevimli, lakin biraz kilo vermesi gereken bir abla. bazen giydiği elbiseler üzerine yapışıyor, patladı patlayacak görüntüsü veriyor. ama sanırım o programdayken kilo vermesi de epey güç, zira pişen yemekleri çok büyük iştahla götürüyor kendisi. bazen canlı yayında olduğunu bile unuttuğu olabilir. ama tatlı biri, itici durmuyor.
kasıntı değildir de ev kızı tadında bir kızımızdır. son günlerde tadında magazin diye bir bölüm de bulunmakta her şey tadında'da. dizileri falan yorumluyorlar. aman allahım o nedir dedirten yorumlar yapıyor sena kız. dizi karakterlerini gerçek zanneden ev kadınlarını kimse kınamasın kardeşim, sena kız varken. özetle bulunduğu yere şans eseri geldiğine inandığım, ekranda olmasa da olur komşu kızıdır benim için sena keçeli.
dünün kostüm işleriyle uğraşan bugünse her önüne gelenin ekrana salındığı piyasada sunuculuk yaptığını sanan şahsiyet.

Türk piyasasına örnek, kalifiye olmayan kişilerin ekrana taşınması. Bu ülke de eşin dostun varsa iş yaparsının göstergesi.
nedense bir türlü sevemediğim, tavırlarını yapmacık bulduğum kişi. öncelikle kostümleri kim seçiyorsa yakıştıramıyor şu kıza. zaten iri, bol şeyler giydiriyorsunuz daha da kötü oluyor. ayrıca dantelli sütyen giymeyi bırakmalı. giydiği kıyafetlerden belli oluyor maalesef. üstüne üstlük topuklu ayakkabıyla yürüyememesine rağmen inatla topuklu giyiyor. ayrıca çok acemi. kamera karşısında olduğunu unutuyor sanırım. sürekli kendine bakıyor, üstünü başını düzeltiyor. kamera arkası ekibiyle konuşuyor kamera önündeyken. ayrıca çok söz kesiyor. magazin bölümünde olsun, gelen konukla konuşurken olsun pat diye araya giriyor. bazen kendini kaybediyor. yemek yerken hemen dalıyor sonra da nefes nefese kalıyor. hoş gözükmüyor kamera karşısında.