bugün

emektar futbolcudur kendisi. hiçbir zaman yedek kalmayı sorun etmediği gibi kendisine ihtiyaç duyulduğu anda verebileceklerinin en iyisi verir sahada. cristian kadar yetenekli olmasa da daha verimlidir, daha yüreklidir. kendisiyle dalga geçilmesinin sebebi sabri sarıoğlu'na eş arama çabalarıdır. laf arası, sabri de ucuz esprilere konu olamayacak kadar yürekli bir oyuncudur. yeteneksizliğinden dem vurulup, kazandığı paralar ve takıldığı kadınlar hakkında kıskançlık ötesi yorumlar yapılsa da meslektaşlarına göre daha hakeden bir konumdadır. ayrıca aptal değildir, kendisinin konuşmalarını dinleyen ne kadar zeki bir adam olduğunu görebilir. bunun yanında bekir irtegün, mehmet topuz birlikte takımın en makara ismidir, takım otobüsünün arkasını mesken tutup ona buna sataşır. yaptığı espiriler de kendisi hakkında yapılan tüm espirilerden daha zekicedir, allah yolunu açık etsin. seviyoruz seni selçuk şahin.

bekir'i ben milli yaptım: http://www.youtube.com/watch?v=t7El-rhAUVw

onun hakkında atıp tutarken bir daha düşünün: http://video.uludagsozluk...n-gittigi-g%C3%BCn-55059/
20.defa aynı golü atarak yıldızlaşan oyuncu.

seviyoz lan seni selçuk reis. gs attığın goller yeter!
maçta attığı golle sözleşmesi 3 yıl süreyle uzatılmış, aykut kocaman' ın gözündeki yerini pekiştirmiş, bir seviye daha yukarı çıkmıştır.
çift yönsüz ortasaha oyuncusu. atsan atılır satsan satılır ama galiba jübilesini bizde yapıcak. ya sabır.
çok iyi bir futbolcu olmasa da gerçekten savaşçıdır. kapasitesi bellidir ve bunu sonuna kadar zorlamaktadır.
fenerbahçe'nin iniestası..
gese'ye kendi sahasında gol atmasıyla ünlüdür.
galatasaray'dan başka gol attığı maçlarda genelde takımı puan kaybeden vasat futbolcu.
sözleşmesi bitmek üzereyken derbilerde gol atarak - genel olarak galatasaray maçlarında - fenerbahçe'de kalmayı başarabilen oyuncudur.
Bugün oynanacak olan plzen macinda ilk onbirde oynayacak olan kalas.

yarragi yedik amk.
fenerin münir özkul'udur.
özverili oyuncu.
Yetenekleri kısıtlı ama elinden geleni yapmaya çalışıyor.
Üzerinde inanılmaz bi baskı var, eğer bi anadolu takımına giderse fazlasıyla başarı olacağını düşünüyorum.
ne yaparsa yapsın asla taraftarın gözündeki itibarını silemeyecek oyuncudur. plzen maçında sahanın en iyilerinden olan oyuncudur. gerçek fenerbahçeli'dir.
ne zaman forma verilse görevini yapar.
Dünkü plzen maçının sadece son 5 dakikasını izlemiş olsam bile bu sürede bile beni güldürmeyi başarmış ön libero. Dakika 89 du. Plzenli bir oyuncu sağdan orta açtı. Selçuk bomboş pozisyonda bir kafa vuruşu yaptı ki uçarak topu 10 metre öne yollayıp yerlerde yuvarlandı. Zannedersin john terry şampiyonlar ligi finalinde çizgiden top çıkarmış. O nasıl uçuş lan öyle. Hatırlayanlar illa ki olmuştur bu pozisyonu.
plzen maçında mükemmele yakın oynamıştır. selçuğun hakkı selçuğa. ayrıca her daim hazırdır. evde otururken "hadi dışarı çıkıp karı kız keselim." dediğinizde derhal ayağa kalkan arkadaşa benzer.
hakkı çok yeniyor bu adamın. diğer takım taraftarını anlarım da fenerliler niye saldırır onu anlamam.
futbolu fenerbahçede bırakmalıdır, iyi bir yedektir, topaldan iyidir ve en önemlisi sağlam fenerbahçelidir.
elin schalke'si 19 yaşındaki draxler'i yaldır yaldır oynatırken, bizim aykut'un vazgeçilmez gördüğü inşaat amelesi. gül gibi salih dururken, inatla bu adamı oynatıyor. sinirden kendimi sikeceğim, üstümü başımı yırtacağım yine...

bir de insanlar savunuyor bu kazmayı.
görev adamıymış da, fenerbahçe'nin çocuğuymuş da, napsınmış efendim, yetenekleri sınırlıymış ama elinden geleni yapıyormuş.. böyle bir mantık var mı lan? ben de fenerbahçe'nin çocuğuyum, ben de yeteneklerim çerçevesinde oynayayım o zaman? sikerim öyle işi!

bir şey var abi, benim göremediğim bir şey var, ama ne? bir bilen varsa söylesin, allahını kitabını seven söylesin. nedir abi bu adamda aykut'un gördüğü, benim göremediğim şey?

deliricem lan...
bu akşam yine saç baş yolduracaktır. net.
bu gece ilk on birde sahaya çıkarsa, aykut kocaman'ın kafayı bulduğu şeyin aynısından bize de vermesini isteyeceğim adam.
victoria plzen maçını katletmeye and içmiş gibi.
bu sene artık gönderirler bence.
iyi iki 11 tane yok bundan diye allaha sukretme sebebim.
viktoria plzen maçlarında şimdiye kadar(135 dk) çok iyi futbol oynadı. driplingle oyunu açtı, rakip atakları kesti ve ilginçtir topu sürekli ileriye doğru oynadı. allah allah ulan mayalar kıyametin tarihini şaşırmışlar heralde.
irlandalı.
aykut kocamanla tutkulu bir aşk yaşayan futbolcu.allah tamamını erdirsin de fenerden uzak dursunlar.