bugün

allah bunu milli takımdan kesenden razı olsun. milli takım artık 11 kişi oynuyor.
yürüyen ölü topçu.
artık sevmediğim futbolcudur. bu hafta ne olursa olsun yedek başlamalı. yoksa forma garanti diye yine oynamayacak...
bir an once yedege cekilmelidir, geri pas, yan pas gormek istemiyorum artik lutfen sutlayin bu herifi.
Ujfalusi gittikten sonra semih kaya nasıl sırıtmaya başladıysa defansta aynı şekilde melo gittikten sonra da selçuk inan sırıtmaya başladı. Yan pas geri pas bir de kendini atmaları var maç boyunca olumlu bir hareketi bile yok. Kredisini tüketti artık kendine gelene kadar yedeğe çekilmeli yine olmuyorsa acilen gönderilmeli çünkü zarar veriyor.
galatasaray ın kaptanıdır. formsuz olabilir, geri pas yaparak oyunu tatsız ve temposuz hale getirebilir, bu yüzden sinir de edebilir ama alternatifsizdir. sahada olması bile yeter. yüreğiyle oynar. kişiliklidir. kendisini çok severim. giydiği forma sırtına, top ayağına bu kadar yakışan futbolcu pek azdır. ayrıca gol sevincine hastayım. bileğini öper...
görsel
görsel
o eski halinden eser yok şimdi.
Selçuğu sahada görünce Galatasaray taraftarı:

görsel
"Selçuk geliyor golde geliyooor"dan "allah belanı versin selçuk"a. osmanlı bile bu kadar hızlı çökmedi be.
geldiği ilk günden son güne kadar değişen bir şey olmayan futbolcu. geldiğinde de balondu şimdide balon. sadece galatasaraylılar başarıya göre gazlandığı için başarı olmayınca yuhlarlar. evet.
artık yeter siktir git şu takımdan. evet.
sneijder geldiğinden beri bok gibi oynuyor.
sabah bir spiker söyledi aman allahım evlere şenlik. anlaşmasına göre maçbaşı primi ile beraber her kazanılan maç için extra dan 40 bin euro alıyormuş şampiyonluk vs primleri hariç.
mobing uygulanan sporcu. beşiktaşlı olarak bu yapılanı ahlaksızlık olarak görüyorum. selçuk çok taşıdı bu Galatasarayı ve milli takımı.
leş herif. bu futbolcuysa ben ronaldoyum amk. evet.
yan pas ustası.
kesinlikle çöp.çöp bir anadolu takımına gidip çürümeyi beklemesinin vakti gelmiş geçiyor.
sanırım ilk defa penaltı kaçırıyor.

ben hiç göredim selçuk'un penaltı kaçırdığını.
Xelçuk'tan Leşçuk'a evrimleşen topçu.
Hadi burumayı geçtim ulan bari erene bıraksaydın hatrick yapsaydı adam.
Bugünde her zaman ki gibi el freni görevini yapmıştır.
topu al, en fazla iki adım at, yandakine ver. Ama rakipten gelen baskı biraz fazlaysa yana bile vermeden geriye stoperlere ver.

not: aslında fizik kondüsyonum iyi olsa bundan daha iyiyim lan ben.
penaltıyı hat trick yapması için eren'e veya 100.maçında sneijder'e vermeyerek, kaptanlık vasfının olmadığını ortaya koyan topçudur. zaten topa gelirken duraklaması, tereddütü oldu, atamayacağı çok belliydi. ben bir gs taraftarı olarak şahsen böyle topçuyu takımda istemiyorum, zaten yıllardır yatıyor, bir futbol oynamadığı gibi takımı da atağa çıkarken yavaşlatıyor, bir nevi takım içindeki irlandalı ajan... sezon sonunda galatasaray'a hizmetlerinden dolayı teşekkür edilerek gönderilmelidir, bir sezon daha çekemeyeceğiz kendisini!
senede maç başılarla birlikte 4 milyon euro kazanan balon oğlu balon. defol git çine. evet.