bugün

girdaba çekilir gibi sırayla diğer selena videolarını izlemeye başladım. mutlu musunuz?
doğru düzgün selena yazmayı bilmeyenlerin beğendiği rezilliktir.
Siz sevişmiyor musunuz?
çokta sikimizde olan set ve rezilliğidir.
3 kişi el ele tutuşup 3 defa selena selena selena deyince ortadan kaybolacak olan rezilliktir. ülkenin mevcut şartlarında ortaya çıkan ürünler böyle yapacak bir şey yok. bir ezel dizisi çıkıyor 40 yılda bir o kadar. geriye kalanlar şu sıralar kanal 7 de gösterilen hint dizilerinden bile daha aptalca. oyuncuları da böyle işte bunları alıp yıldız diye yutturuyorlar bize üstüne sabahtan akşama bunların aşk hayatlarını yedikleri naneleri falan sokuyorlar şeyimize.. gözümüze..
vay anam vay neler dönmüş serhat ya.
yılların haberidir. sinan çalışkanoğlu çok iticidir.
Eski değil mi olm bu.
çocuklar seti mi izliyor mk. Eski de olsa sen bunu yayınlarken çocuklar izleyebilir diye düşünmüyorsan o adam ne yapsın!
bunun neresi rezillik? adam evi gibi gördüğü dizi setinde çekim arasında gayet doğal bir şekilde kendi çapında eğleniyor, kimseye de zarar vermiyor. magazinci zerzevatların orada ne işi varmış asıl?

zito!
Ben de bir şey var sandım amk!
holivud aktörleri rollerine adapte olabilmek için set dışında da canlandırdığı karakter gibi davranırmış bu heralde onun bikaç yüz tık üstü.
Hades adamdır, kırmızı çizgimizdir.