bugün

Hala nasıl dışarı da gezdiğini anlamadığım F tipine girmesi gereken terörist.
Gerçek bir kemalist ve vatansever bu gibi adamlara ülkenin çok ihtiyacı var.
insanların türkiyede hukuka tekrar inanmaları isteniyorsa reisle kolkola içeriye postalanmaları gerekir.
Nefretim bu adamdan ziyade buna oy verenlere artık.
(bkz: seni başkan yaptırmayacağız)
%49'un içinde olanlara sesleniyor muhtemelen hz isa; "ilk taşı en günahsız olanınız atsın"
patronlarından aldığı emirlerle "savunduğunu iddia ettiği" kürt halkını ölüme sürükleyen tuhaf mahluk.

insan cidden şaşırıyor.

"bu adam bizi savunuyor" sanıp bunlara oy veriyorlar,

bu adamlar da bunların çocuklarıın alıp ya dağa çıkarıyor ya canlı bomba yapıyor.

buna rağmen de hala bu adama kanacak kadar cahil insanlar da var işin kötüsü.
devletin hem kendisini, hemde türevlerini derhal sindirmesi gereken ermenistan baş konsolosu.
Meclise sokan utansın.
Canlı bombaların lordu.
pkk sözcüsü kukla. selo bir bağlama çalda etkilenelim.
müthiş bir şahsiyet. bu ülkenin halkı için her şeyin en iyisini düşünüyor ama hep yanlış anlaşılıyor. açık ve net.
batıda sazıyla,doğuda keleşiyle gezen kukla.
Ulan, bomba patladı solcular " hurraaa" akp ye yüklendi üzüm burda duruyor. Katıksız vatan hainidır. Dokunulmazlıkları kaldırılıp yargılanmalıdır.
milleti açık açık tehdit eden pkk'lı.

içeri alınacak. yakındır. geçen gün vasiyetini açıklıyordu "içeri alınırsak direnişe(bombalara) devam loo" diye.
ya kardeşim adam sadece bilinen bir yerin temsilcisi, sözcüsü. onun duralım demesiyle kimse durmaz. bu adama boşuna küfür edip, baskı kuruluyor. hiç bir yaptırım gücü yok, yoktu ta zaten. sadece vitrin. hem yurtiçi hem yurtdışı için.
müthiş bir konuşma ve hitabet yeteneği olduğu su götürmez bir gerçek.

yine de bu durum terör örgütünün hükümette ki sözcüsü olduğu, direkt olarak pkk'lı olduğu ve şerefsiz bir soysuz olduğu gerçeğini değiştirmeyecektir.
Dağdan inip takım elbise giymiş teröristtir.
Olsun ama cok seker bağlama caliyor.
Ulan bir de çıkıp demiyor mu "bunu yapanları lanetliyorum." Şehitlerimizin kanında boğul, gün yüzü görtermesin Rabbim sana ve senin gibi maşalara.
siyasi partilerin el birliği ile meclise getirip oturttuğu kansız terörist. bu adam ne kürt, ne başka bişey.

bodrum diyarbakıra uzak değildir diyerek nasıl bir katil olduğunu herkese de gösterdi. demekki elinde fırsat olsa heryeri kendi bombalayacak...
açık bir şekilde teröristtir. bakın eskiden sadece açıklamalarıyla solcu gibi görünürdü. ne zaman hükümet pkkya operasyonlar yapmaya başladı bu da kürtçülüğünü, ırkçılığını yapmaya başladı.
yani bu adam her şeyiyle kürtçü biri.
bir siyasetçinin dediği gibi 6 ay terörist 6 ay milletvekili bunlar.
Bu pic i alıp sorgulama yapılsa tüm bombaları öğrenemezler mi?

işte bu pic bile piyon emir başka yerden.

inşallah ben senin derinin yuzecegim zamana kadar yaşarsın selo.
Seçilmiş (kazara) muhalif! (Sistemle barışmak için fırsat kolladığını düşünüyorum...)