bugün

Sarılmak diye bir şey var. Sevişmekten çok öte.
Uyumak, yemek, içmek. Onlarca derdi olan kişiler var. Sorunlar her zaman zevklerden önce gelir.
Tüm kebap çeşitleri.
(bkz: orgy)
Yoktur amk.
müzik yapmak, üretmek.
(bu bana daha çok tat veriyor ama diğer düşüncelere de saygım var)
ertesi gün buluşulacak kız için temizlenip ya sevişirsek düşüncesi ile mutlu mutlu uyumak.
Karşı cinsle duş almak.
Karşı cinsle duş almak.
sevişebilme ihtimali.

hani sevgilin evine de naz yapar. verecek mi vermeyecek mi merak edersin. adrenalinin yükselir. o his iyidir işte seksten. seks yapınca o duygu gider.
affedersiniz ama sıçmak. insan sıçınca rahatlıyor.
Sevdiğin, hayatın olmuş bi insanla yaptığın herşey seksten daha güzel.
Akşamüstü yürüyüşü.
Elizabet var sekste neymis hih.
" sarılmak diye bir şey var, sevişmekten çok öte. "
sağlık. sağlık olmazsa seks hikaye...
sevgiliye bön bön bakan abazalar. adamı iyice kıza aşık ediyorlar yaa.
öyle birşey yok.
(bkz: a state of trance)

(bkz: space ibiza)

(bkz: amnesia)

(bkz: fabric)
maaşını elinle tek tek saymak.
tecavüz.
(bkz: 404 not found)
bateri çalmak.
seksten daha güzel şey diyen insan cinselliği ne denli hayatının odağına koyduğunu belli ediyor. seksten çok daha güzel çok daha önemli şeyler var arkadaşlar. daha büyük hazlar var. hayvanların bile aklına belirli aylarda geliyorsa her dakikasını buna harcayan nasıl insan olur hiç mi düşünmüyorsunuz?

inanın arkadaşın dediği gibi çok üzücü ben de çok üzülüyorum. üstüne bu kadar gittikçe her şey daha fazla sapkın hale geliyor. yaşımız yeter çoğumuzun, bu kadar hayatın içinden bahsedileli 5 10 sene oldu yani benimsememek lazım bu kadar. bazı şeylerin raydan çıktığının iş rastlığı görmediğimizin farkında değil misiniz?

düşkün olduk iyice ekmek gibi su gibi görülüyor cinsel hayat. ama ne ekmektir ne sudur. sevişmezsen ölmüyorsun korkma. beynimize her adımımızda kazıdılar öyle bir yerleştirdiler ki her adım artık onun için atılır oldu.

hayat bundan ibaret değil arkadaşlar yapmayın çok büyük değerlerimizi kaybediyoruz çok şeyler kaybediyoruz. medeni olacağız diye ahlak yoksunu bir millet olduk çıktık. eskiden yüzene bakmadığımız bu tarz pis huylu insanları başımızda taşır olduk. yetmedi onlardan olduk.

gerçekten çok acı.
seksten sonra uyku.