bugün

doğru bir tespit, trafikte öfke kontrolü olmayan, çok çabuk sinirlenen, agresif olan insanların temelinde seks yapmamak yada cinsel mutsuzluk var kesinlikle...
Beni sinirlendirememelerinin tek sebebi bu.

Düzenli bir seks hayatı, kuşlar gibi relaxım.

Çoğu sözlük kızında bu öfkeyi görüyorum, acı bir şey olsa gerek. Keşke avrupada doğaydınız beee.
özellikle devlet memurlarında görülen öfke biçimidir.
haklı bir öfke ama sikişememen benim suçum değil.!
kapağını açmadan gazozu çalkalamak gibidir. ya şişesini patlatır ya da sakinleşir bir süre sonra.
Bu konuda bir yerde yazı okumuştum aşırı mantıklı gelmişti.
"Türkiye'de insanlar cinselliğe aç olduğundan kendini ilime, bilime pek veremiyorlar. Gelişmiş ülkelerde ise seks çok da zor olmadığından adamlar doymuş. Artık kendini bilime rahatça verebiliyorlar, kendilerini geliştiriyorlar."
Bunun benzeri bir seydi. Bence baya mantıklı.
ne öfkesi ya? ne demek seks yapamayan insan öfkesi, saçma saçma konuşmayın burada. ağzınızı burnunuzu kırdırtmayın ne alakası var seks yapamayan insan falan. öyle şey mi olur kendi saçımdan tutup kafamı duvara vururum bak böyle şeyler yazmayın. yok öyle bir şey. seks yapamayan öfkesi de yok sinirli de olmaz insan yeter ya yeter allah belasını versin.
Türkiye'de farklı bi durum söz konusu.

Şimdi bi şekilde seks yapana kadar seksi lütuf gören kadınların tavırlarıyla uğraşıyoruz.

Bu aşama geçilirse 'vasat' bir seksten sonra 'biz şimdi neyiz'den tut 'ne zaman evleniyoruz'a varan bir soru skalasıyla karşı karşıya kalıyoruz.

Bu durumda seks yapmak, seks yapamamaktan çok öfkeye sebep oluyor.

Tabi şimdi burada herkes 'ben bağlanmam abi yeağ' tayfasından olduğu için bu entry'yi anlamazdan gelecekler. He tosunum he..
(bkz: orta yaş üstü kadın yönetici terörü)
Enerji atımıyla ilgilidir. Rahatlamayla.

Erkekler şey derler isks; asıl erkeklere isim bulmak lazım zira onların enerji birikimi daha fazla oluyor androjenlerin etkisiyle. Kses diyelim onlara da.*
Türk kızları zengin koca peşinde olduğundan dolayıdır. Toplumun çoğunluğunu oluşturan fakirlerin hiçbir konuda şansı yok. Siz hiç altında bmwsi olan öfkeli zengin çocuğu gördünüz mü? Hayır. Çünkü vites yerine yan koltuğuna atlayan kızın bacağını tutuyor
Ülkemizde bu öfkeyi biriktirip enerjiye döndürebilsek 100 yıllık enerji ihtiyacımızı karşılarız.

Sabah durakta bekleyen gergin teyzeler, trafikte kavgaya hazır gençler, işyerinde her an arıza çıkaran tipler, sürekli azarlayan müdür ve politikacılar... işte seks yapamayan insan öfkesi.
Herşeyi şeyinize bağlamayın ya o kadar değil bu iş.
trexler neden hep sinirli biliyor musunuz, bilmezsiniz.