bugün

Ortaokullu talebelerin ders çıkışlarında olduğu gibi doluşurlar sözlüğe 15-20 kişilik gruplar halinde..
Elimizi nereye atsak sekiz.. bu nedir abi? Çıkın dışarıya, cafelere oturun, internet cafeye gidin oyun oynayın ne bileyim boş boş duracağınıza piyasayı canlandırın..

edit yapmayayım diyordum ama editi: Boşuna mı emek harcadım yukarıdaki cümleleri klavyeye dökerken? Doluştular yine amna koyim..
gece gece sıkılan bi dallamanın saçmaladığı önerme.
(bkz: buralar hep ayar dolacak)

edit : ikinci entry olayım diye girdim üç tanesi fırlamış bile. şu sekizler hep fırlama zaten evet.
sekizinci nesillerin sözlükte çok fazla göz önünde olduklarını düşünen yazar söylemi ,olur öyle .
(bkz: eski nesiller yazdı da okumadık mı)
genellemedir.

(bkz: kişi kendinden bilir işi)

(bkz: hamdi kalk evladım yerine yat)
asosyalliğe yeni adım atmış kişileri kıskanan yıllanmış bireyin hilal cebeci mantığıyla şöhret olma girişimidir.
o değil de, o zaman bir entry okuyoruz, beğenip beğenmemeye karar vermeden önce yazarı inceliyoruz, 8. nesilse laflar hazırlıyoruz.

vay arkadaş bilmiyordum yahu ben bunun böyle olduğunu, yoksa bir sürü entry artıladım arada kesin bu 8'lerde vardır.

tanım; 8. nesillerin sallamadığı önermedir, yanlıştır. rahatsız olan eski nesiller, koşturup dursunlar sözlükte de okuyalım. bakalım ne kadar bilgilenicez, neler kazanıcaz. * *
(bkz: türü ptikolociti)
candır, kandır onlar..
zamanında 7.nesil diye hor görülmüş yazar
(bkz: yedinci nesillerin ezik hissetmeleri)
alındım, üzüldüm ve sözlüğü bırakıyorum denilince mutlu olacak kişidir.
anasınıfındayken girip sürü halinde dolaşıcaktık sözlükte ama okuma yazmamız yoktu..
edit: beyin bedava
la bu tür hazımsız çemkirmeler yüzünden 8.nesillerin sikinde çıban çıktı sövmekten.
halâ doymadınız, ne mideymiş bu?
(bkz: nesil çatışması)
-selam ben yedinci nesilim. nasıl ilgi çekebilirim?
+nasıl bir ilgi?
-onun önemi yok.reklamın iyisi kötüsü olmaz.
+hmm, sekizlere laflar hazırla. ver veriştir. mantık arama.
-harika. çok teşekkürler.

+ben yedinci nesillere laf atarak ilgi çekiyorum arkadaşlar. yüzde yüz çalışıyor.
-ben de bu yöntemi denemek istiyorum.
-aman tanrım ben de.
-bende. *
-böndö *
-ben de ihihih .

asıl sürü sizsiniz olm. bu kaçıncı yahu. hep abuk subuk sebeplerle sekizincilere yüklenmeler falan. babadan oğula nesil heralde bunlar ya.

tamam sakinim.

tanım : yok öyle bi şey.
(bkz: ünide ilk sene)
(bkz: ben yalnız çalışırım)
sekizinci nesil yazarlara sataşmak için söylenmiş cümledir. lakin;

kim okurdu kim yazardı,
bu düğümü kim çözerdi,
koyun kurt ile gezerdi,
fikir başka başka olmasa.
dokuzuncu nesil gelse de sekizinci nesil için böyle saçma sapan başlıklar açılmasa. artık dokuzuncu nesil yazarlara açsınlar bu başlıkları dur bi dakka ben açayım bari

(bkz: dokuzuncu nesillerin sürü halinde dolaşması)
(bkz: biri inci mi dedi)
8. nesil yazarların sürü halinde sikmeleri gereken yazarın bir zırvasıdır.