bugün

entry'ler (67)

ilk çakışta yanmayan zippo

zippo kullanan birinin tada bileceği en büyük hayal kırıklığıdır. özellikle ateş isteyen bir bayana denk geldiyse. vay o erkeğin haline.

yılbaşı ikramiyesini kazanan uludağ sözlük yazarı

facebook'un hisselerinden bir bölüm satın alarak bir daha sözlüğe uğramayacak olan yazardır.

atatürk geri dönse söyleyeceği ilk söz

'uyan. rüya görüyosun. ben yıllar önce öldüm.' olcaktır büyük ihtimalle.
zaten atatürkün dirilmesini beklemek ona yapılacak en büyük hıyanettir. onun gösterdiği yolda ilerlemek her vatandaşın milli görevidir ve atatürkünde milletinden istediği tek beklentisidir.

milletvekili maaşını kıskanan hırt

illada beni kapak edin diyen yazar dışkısıdır.
http://www.facebook.com/p...70&type=1&theater
(bkz: muasır medeniyetleri geçtiğimiz alanlar)

birlikte yürünen arkadaşın sokağa tükürmesi

arkadaşlarımın maruz kaldığı durumdur.

tanrinin intihar etmesi

üstinsanın erdeme kavuşmadan önce yarattığı tanrı erdeme kavuştukdan sonra intihar edecektir derdi şu an nietszche aramızda olsaydı.

soykırımcı bir millete mensup olmak

soykırımı bir millet yapmaz. bir cani yapar onun koyun yandaşları da uygular. belki bir ima söz konusudur diye söylüyorum ermenilere karşı bir soykırım söz konusu değildir.

soykırımcı bir millete mensup olmak

soykırımı bir millet yapmaz. bir cani yapar onun koyun yandaşları da uygular. belki bir ima söz konusudur diye söylüyorum ermenilere karşı bir soykırım söz konusu değildir.

ishal olunca yapılmaması gerekenler

eroin'nin kestiğine dair söylentiler var.

diş ağrısı için ilaçlar

tuz ve kolonya.

muasır medeniyetleri geçtiğimiz alanlar

atatürk ne kadar milli kültürümüzü çıkartmanın önemini vurgulamış olsada biz ilk önce milletvekili maaşı ile başlamış bulunmaktayız.
darısı diğer alanların başına.

kazım karabekir atatürk ten daha üstün komutandır

ikisi de mükemmel komutanlardır. ama atatürkün yaptıklarının yanında kazım paşanın komutanlığı biraz sönük kalır.

görücü usülü evliliklerin daha uzun sürmesi

evlilk öncesi bir şey tüketilmemişdir demek tam bir saçmalıkdır. görücü evliliklerindeki yüksek başarı oranındaki sırrın tek açıklaması evlenen kişilerin erdemsiz oluşudur. 2 koyun bir araya getirilir. biraz baskın olan diğerinin çobanı olur. diğeride hiç bir şeye karışamaz. kardeş kardeş geçinirler.
diğerinde ise iki taraf daha erdemldir. yanlış gördüğü bir durum karşısında susmaz. 2 tarafda erdemli yapıları gereği ayrılıncada ayakda durabileceğini bildiğinden evlilikde körü körüne diretmezler.

rte den sonra ülkeyi melih gökçek yönetmelidir

http://www.youtube.com/watch?v=mFs-pGv2dKQ böyle bir başbakanın velihatı,
tabikide http://www.izlesene.com/v...an-kuzu-ses-kaydi/2569257 böyle birisi olmalıdır.

babanın kanser olduğunu öğrenmek

her sigara içen babaya sahip evladın bir gün yüzleşeceğini bildiği ve bu yüzden olmaması için değilde olabildiğince geç olması için dua ettiği hastalıkla tanıştığı andır.

kürtler in entelektüel bir ırk olması

bu coğrafyada yaşayan her etnik kökendeki insanlar kadar onlarda entellektüeldirler. ülkelerini severler. çıkarları için mücadeler ederler. ekmek yedikleri kaba sıçmazlar.

dine küfredip ceza alınca zırlamak

sözlüğe 0-6 yaş grubundan da insanların alındığını bilmeyen yazarları dumur eden başlıktır.

darwinizm ve ateizm in saçmalığı

her inanç diğerleri kadar doğrudur. bir insan eşeğede tapsa, uzaylılara da tapsa, allaha da tapsa veya ateist de olsa kimse onun inancına saçma diyemez.
fakat bilimsel konularda akıl ve mantığın karşıtı olan herşeye saçma denilebilir. evrim bilimsel açıdan varoluşu açıklar. teorilerini yalanlayacak bir çalışma üretemeyen kimse de buna saçma diyemez. dini bir afyon olarak kullanıp bilimsellikden uzaklaşan insanların topluluğunun burnu günümüzde hala bokdan kurtulmamışdır.
günümüzde ırakda hala dünyanın yuvarlak olmadığını iddia eden hocalar televizyonlarda bangır bangır bağarıyolar. iyiki atatürk gelmişde bu ülkeye biz şu anda evrimi tartişiyoruz. ırak kadar kötü değiliz en azından.

sen ikinci erkeğimsin diyen eskort kız

ikinci erkeğine utancından amatörlüğünü belli etmemek için 'saymadım valla kaçıncısın bilmiyorum' diyen kızdan daha ahlaklı bir toplumda yaşıyordur.

kitap ayracı olarak kullanılan şeyler

kitap ayracı.