bugün

luzumsuz kıdem triplerinin had safhaya ulaştığı bir geyik ortamından çıkması beklenen başlık bozuntusudur.
Boynuz kulağı geçer hesabı.
(bkz: kurunun yanında yaş da yanar)
hay sizin neslinizin..sol framenin içine sıçtınız be.
komik söylemdir. . nesil bilgsiyle ezip geçtiğini gösterir.
Not: ilkokul mezunu arkadaşlar, yazar arkadaşımızo kadar cahilce bir başlık açmışki, kendince okuduğunu vurguluyor.kısaca okumuşun cahili, okusan kaç yazar, açtığın başlıkla insanlığın doğru orantılı, eşşeğe altın semer vursan eşşek yine eşşektir. istediğin kadar oku, eşşeklik baki kalmış.
ilkokul terk olmasından iyidir.
başlık bulamayan, egoist,yazdığının gerçek olmadığını bilen, lakin başlığı altında diğer yazarlarla çatışma sağlatan yazar yazısıdır. gereksizdir.
Sekizinci nesillerle ilgili abartıda son noktaya gelindiğinin gerçeği.
daha üç beş ay önce aynı şeyi sana, bize.. lan yani yedinci nesillere yapıyolardı hoşumuza gidiyor muydu? her nesilin içinde yeteneklisi de olur yeteneksizi de. entryme şu veciz sözle devam etmek isterim; bir elin parmakları aynı boyda olmaz. bide etekleri zil çalmak var ama konumuz o değil. neyse. zaten nesil ne mına koyayım herkes sözlğk yazarı işte. sözlğk yazarı değil tabi sözlük yazarı. yanlış yazmışım. neyse. bi ortamda konusu geçince aaa sözlük yazarıyım beeeaaann demiyo mu herkes. yani sekizinci nesil... öfff mına koyayım üşendim lan anladınız işte ne demek istediğimi.

not: yedinci nesilim. bu ne lan robot gibi oldu. yedinci nesil cyborgum(sayborg). yıl üçbin dört.

edit: edit. bir elin parmakları bir olmaz dediydim.
(bkz: yedinci neslin menapoza girmesi)
biz de yedinci nesilken bu başlıklar bize de açılıyordu, e üzülüyorduk tabi, lakin bu sekizleri de görünce: (bkz: adamlar haklı beyler)
8. nesile biyolojik yaş analizi yapmış olan yazarın söylediği sözdür.
(bkz: yazar burada kendinden bahsetmiş)
(bkz: akıl yaşta değil baştadır)
0902020038 (bkz: sekizinci nesil)
kusura bakmayın ama, zamanında aynı şeyler yedinci nesile de yapıldığı için söylüyorum... bir yazarı, nesline bakarak değerlendirmeyin. ha belki sekizinci nesillerin içersinde ilkokullu çoktur, onu söyleyin. kalkıp "bütün sekizinci nesiller ilkokulludur" tezini destekleyen bir başlık açmak niye?

ha illa ki nesilleri değerlendirecekseniz, gidin babadan oğla nesilleri eleştirin, onlardan bulmak mümkün...
(bkz: ağaç yaşken eğilir)
kuyruklu yalan.
güncel Önemli Başlıklar